TONY BELLEW: HAYE WYGLĄDA JAK KULTURYSTA, TO MU NIE SŁUŻY

- Szanuję jego osiągnięcia z przeszłości, ale prawda jest taka, że dziś David nawet nie zbliża się do tego poziomu, jaki prezentował pięć lat temu - mówi Tony Bellew (27-2-1, 17 KO), nowy mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBC, który łączony jest z Davidem Haye'em (28-2, 26 KO).

- W tej chwili Haye przypomina bardziej kulturystę niż prawdziwego pięściarza. Nie wiem o co mu chodzi, spytajcie jego nie mnie, ale z pewnością taka budowa ciała mu nie służy. Natomiast ostatni dwaj rywale prezentowali żenujący poziom, nie dało się tego oglądać. Teraz zaś David zapowiada starcie z Briggsem, który ma już tyle lat, że na dobrą sprawę mógłby już być dziadkiem - stwierdził champion z Liverpoolu, znany kibic Evertonu.

W przeszłości "Hayemaker" kilka razy wycofał się z walk, tłumacząc to problemami zdrowotnymi. Na to również zwrócił uwagę "Bomber".

- Jeśli miałoby dojść do naszej potyczki, zabezpieczyłbym się i Haye musiałby złożyć jakieś gwarancje, bo nie chciałbym zmarnować dwanaście tygodni ciężkiej pracy. To nie jest jakieś śmieciowe gadanie, tylko fakty. Fakty są bowiem takie, że on przekładał walki z Kliczką, dwukrotnie wycofał się ze spotkania z Furym, więc podpisując ze mną kontrakt musiałby złożyć pewne gwarancje. Nie mam zamiaru tracić trzech miesięcy życia na kogoś, kto może się wycofać z powodu małego palca u stopy - dodał Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: matd
Data: 16-06-2016 19:51:31 
,,- Jeśli miałoby dojść do naszej potyczki, zabezpieczyłbym się ,,

To on ma walczyc ze Szpila ?
 Autor komentarza: Callisto
Data: 16-06-2016 19:53:04 
Nie mozna mu nie przyznac racji.
 Autor komentarza: boleslawchrobry
Data: 16-06-2016 19:57:40 
Haye wiadomo że go znokautuje, ale wcale bym Angola nie skreślał w walce z Drozdem (oczywiście w UK, bo u ruskich pas straci). Może umiejętności mu brak, ale ma jaja, w przeciwieństwie do święcącego Drozda. Już dzisiaj dla mnie Drozd z Masterem czy Włodarczykiem to 50/50. Nie rozumiem zachwytu nad tym gościem, w swoim kurwidołku obił Krzysia na psychotropach i Janika oderwanego od melanżu. Wiem, że to nie o nim temat, ale w mojej opinii w UK Bellew robi Drozda, od reszty jego potencjalnych przeciwników czyli Breidis, Lebedev, Haye dostaje.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-06-2016 21:30:35 
Haye przekładał walkę z Kliczko?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-06-2016 00:16:41 
Nawet obecny Haye - kulturysta poskłada Bellew bez większego problemu..
 Autor komentarza: BOXER
Data: 17-06-2016 01:13:41 
Ale ten kulturysta poskłada go w 3 rundy a nawet wcześniej i od tak m pas mistrza.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 17-06-2016 11:18:55 
boleslawchrobry

dlaczego uwazasz ze w Rosji wszyscy sa bez szans ?
sugerujesz ze tam wałki idą czy co?
bo ja szczerze mowiac do tej pory nei widzialem walka punktowego na ruskich galach
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 17-06-2016 11:48:26 
To mamy dawkę humoru na dziś. Bellew, który patrząc się na jego budowę nie przypomina zawodowego sportowca czepia się sylwetki kolesia, który znany jest z tego, iż zawsze jest w formie. Bo prawdziwy sportowiec musi wyglądać jak Arreola albo Ruiz hehe. A wiadomo, że Haye opierający się na szybkości i refleksie nie wejdzie już na poziom z lat 2010-2012 wieku nie oszukasz o ile nie nazywasz się B-Hop co przypomniał Tyson Fury przed Kliczką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.