Archiwum wiadomości z dnia: 2016-06-07

 RIO 2016: EUBANK JR NIE DOSTANIE SWOJEJ SZANSY

Dużo słyszy się o deklaracjach zawodowców o chęci startu podczas ostatnich kwalifikacji olimpijskich w Wenezueli, najczęściej jednak są to zagrywki medialne. Sławny Chris Eubank oficjalnie zgłosił jednak swojego syna Chrisa Eubanka Jr do turnieju w Wenezueli, lecz pomysł ten szybko storpedowano.


RIABIŃSKI STRASZY POZWAMI

Podrażniony niektórymi wpisami amerykańskich dziennikarzy Andriej Riabiński zamierza wejść teraz na drogę sądową przeciwko nim za ich wpisy dotyczące rzekomego stosowania dopingu przez Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO).


KOBIETY WYWALCZYŁY PRZEPUSTKI NA OOM 2016

Za nami eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Ząbkowicach Śląskich - poznaliśmy dziewczęta które dziś wywalczyły bilety na tą najważniejszą imprezę 'Przyszłości Polskiego Pięściarstwa'. Kadetki w opinii Leszka Piotrowskiego - światowego autorytetu w szkoleniu kobiet - zaprezentowały naprawdę ciekawy przegląd umiejętności i wśród 118 zawodniczek dostrzegł nie tylko talenty, ale już wybijające się kandydatki do konfrontacji międzynarodowych.
DŁUGA LISTA POTENCJALNYCH RYWALI CANELO

Saul Alvarez (47-1-1, 33 KO) może mieć teraz kłopot ze znalezieniem rywala wysokiej klasy, który ściągnąłby z niego krytykę po odmowie spotkania z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Ale przedstawiciele grupy Golden Boy Promotions mają już nakreślony jakiś plan co do przyszłości Canelo.
WYSTARTOWAŁY MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA EUROPY 2016 ANAPA

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy zobaczymy 176 zawodników z 28 państw. Dziś trzech z ośmiu naszych reprezentantów będzie miało swe inauguracyjne starty: Karol Warda, Damian Durkacz i Konrad Białas - to im powinniśmy życzyć powodzenia. Sylwetki naszych kandydatów w rozwinięciu artykułu, a kto przywiezie medal MME 2016 tego dowiemy się dopiero za 10 dni.
PROSIMY O WASZĄ POMOC!!!

Pomagamy!!! Zapraszamy do licytacji unikatowych gadżetów drużyny Rafako Hussars Poland. Do zdobycia jest nowy dres (bluza i spodnie) marki Brachole, bardzo wysokiej jakości, rozmiar L, koszulka polo oraz rękawice bokserskie marki Top Ten.