RIABIŃSKI STRASZY POZWAMI

Podrażniony niektórymi wpisami amerykańskich dziennikarzy Andriej Riabiński zamierza wejść teraz na drogę sądową przeciwko nim za ich wpisy dotyczące rzekomego stosowania dopingu przez Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO).

Przypomnijmy, że Rosjanin miał 21 maja stoczyć bój z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO), lecz jedna z wyrywkowych kontroli wykazała w jego organizmie śladowe ilości meldonium, czyli środka wspomagającego kondycję, który jest zabroniony od stycznia tego roku. Ale już następne badanie nie wykazały żadnej zakazanej substancji. Władze federacji WBC dały Wilderowi pozwolenie na czwartą dobrowolną obronę, a do końca czerwca wydadzą wyrok, czy walka pomiędzy Powietkinem a Wilderem jest przełożona na inny termin, czy też może w ogóle odwołana.

- Nikt nie ma prawa oskarżać sportowca tak długo, dopóki toczy się śledztwo i nie ma oficjalnego potwierdzenia, a wina nie została udowodniona. Tymczasem wielu naszych wrogów oraz amerykańskich dziennikarzy wydało już oszczercze opinie na temat Aleksandra i wyrażali je publicznie. Składamy więc pozwy do sądu, domagając się rekompensaty oraz publicznych przeprosin. Przecież jak to jest możliwe, że tylko jeden z pięciu testów dał wynik pozytywny? My wciąż domagamy się walki z Wilderem i chcemy ją zorganizować do końca tego roku - stwierdził potężny rosyjski promotor.

Przypomnijmy, że jeśli walka zostałaby uznana za odwołaną, Riabińskiemu przepadłyby pieniądze z przetargu na rzecz Amerykanina, który zainkasowałby bez wyjścia do ringu 4,6 miliona dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 07-06-2016 17:55:20 
"Przecież jak to jest możliwe, że tylko jeden z pięciu testów dał wynik pozytywny?"


Też mi się to wydaje podejrzane. Pewnie kolejny amerykański spisek, jak lądowanie na księżycu albo to że żaden posiadacz macbooka nie zginął w 9/11
 Autor komentarza: maga80
Data: 07-06-2016 18:30:06 
" Dlaczego jeden z pięciu testów okazał się pozytywny? To może być w przypadku meldonium, bo zachowanie tego leku nie jest do końca zbadany do tej pory. WADA sama to przyznaje i uważa, że to za wcześnie z zakazem. Teraz prowadzą dodatkowe badania.

Planujemy, że do końca tego roku organizujemy walku z Wilderom", - powiedział Рябинский.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 07-06-2016 18:32:30 
Otóż do tej pory, nielicznym, uczciwym intelektualnie, wydawało się to możliwe. Mimo chęci, czy szczerych niechęci do "r"osjanina. Jednak wobec powyższych faktów, a przedrzymskim wobec nagłej zmiany retoryki rosjan, teoria o pojawieniu się (zmagazynowanego) mildronatu w krwiobiegu na skutek rozpoczęcia treningu, wydaje się już niemożliwa.

Riabiński sprawiedliwości nie dochodzi. Nie jest to jego intencją. Riabiński przemawia głosem 4,6 mln dolarów.
 Autor komentarza: Zawojda
Data: 07-06-2016 18:33:47 
*przede wszystkim
 Autor komentarza: Rollins
Data: 07-06-2016 22:35:07 
Nie powinni się cackać. Mają spore szanse wygrać.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 08-06-2016 07:56:49 
Zawojda

rozwin mysl bo napisales tak ze nie wiadomo o co ci chodzi

zobaczycie ze Riabinski to wygra bo udowodni ze VADA nie miala jasnosci co do meldonium i najprawdopodobniej udowodnia ze specyfik potrafi sie uwalniac z tkanki tluszczowej a wtedy wszyscy od VADA po WBC beda mieli pelne gacie bo Riabinski moze ich wtedy zajechac pozwami

wtedy zmusza Wildera do walki i murzyn nie bedzie mial wyjscia niezaleznie od tego co bedzie gadal jego uposledzony trener i amerykanscy dziennikarze ze swoja durna zimnowojenna retoryka

a typy jak Rafael beda szybciutko pisac sprostowania zeby sie nie zderzyc ze sztabem prawnikow Riabinskiego ktorzy wycisneliby z niego ostatni grosz za pisanie bzdur bez pokrycia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.