Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-26

 

WASHINGTON LICZY NA WALKĘ Z WILDEREM

Przedwczoraj informowaliśmy Was o tym, że Gerald Washington (17-0-1, 11 KO) jest jednym ze sparingpartnerów Dominica Breazeale'a (17-0, 15 KO) podczas jego przygotowań do walki o pas IBF w wadze ciężkiej z Anthonym Joshuą (16-0, 16 KO). Ale Washington jest przekonany, że wkrótce może doczekać się swojej mistrzowskiej szansy.

ZAPOWIEDŹ: VI MTB im. ZYGMUNTA CHYCHŁY 2016

Jeśli ktoś do tej pory sobie nie zarezerwował aktywnie pięściarskiego weekendu, a chciałby aktywnie z rodziną spędzić czas to zapraszamy na kolejną edycję bardzo mocnego turnieju. W atrakcyjnym, Długim Targu, ustawiono ring, na którym na wolnym powietrzu pod okiem Neptuna trzy dni będą prezentować umiejętności pięściarskie zawodnicy z Europy.DURAN WIERZY W MOSLEYA

Przypadkowe spotkanie i wspólny trening dwóch legend sprawiły, że nieoczekiwanie w narożniku Shane'a Mosleya (49-9-1, 41 KO) stoi teraz "Kamienna Pięść", Roberto Duran. W najbliższą sobotę "Słodki" zaatakuje Davida Avanesyana (21-1-1, 11 KO) i należący do niego pas federacji WBA wagi półśredniej w wersji tymczasowej.
LUCIAN BUTE WPADŁ NA DOPINGU PO WALCE Z JACKIEM

Pod koniec kwietnia Lucian Bute (32-3-1, 25 KO) zremisował walkę o pas WBC kategorii super średniej z Badou Jackiem (20-1-2, 12 KO). Większość obserwatorów była zdania, że Rumun i tak powinien być zadowolony z punktacji, tymczasem teraz okazało się jeszcze, że wpadł na badaniach antydopingowych!
WIDEO: KOWNACKI I HRYNIUK PO WCZORAJSZYM SPARINGU

Roger Hryniuk to czołowy zawodnik wagi super ciężkiej na naszym podwórku w boksie olimpijskim, zaś Adam Kownacki (13-0, 10 KO) to jeden z liderów polskiej wagi ciężkiej wśród zawodowców. Wczoraj obaj panowie spotkali się, wymienili kilka uwag i przesparowali sześć rund. Sparing ten zaprezentujemy Wam w niedzielę rano, teraz natomiast zapraszamy do wysłuchania naszego wywiadu z oboma zawodnikami tuż po zakończeniu wczorajszego treningu.


PROWODNIKOW OBIECUJE WOJNĘ Z MOLINĄ

Rusłan Prowodnikow (25-4, 18 KO) i John Molina Jr (28-6, 23 KO) zaprezentowali swoją formę na treningu medialnym przed walką, która 11 czerwca odbędzie się w Veronie. Obaj pięściarze są pewni siebie i zapowiadają emocje w ringu.


FOTORELACJA: KLICZKO TRENUJE DO REWANŻU Z FURYM

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) nie ukrywa nawet, że porażka w pierwszej walce z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) dodała mu brakującej ostatnio motywacji. Teraz wszystko się zmieniło i dyktujący warunki w królewskiej kategorii przez dekadę Ukrainiec znów pracuje jak za dawnych lat. Rewanż już 9 lipca w Manchesterze. Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego treningu Kliczki.