MARGARITO CHCE BRATA, A POTEM SAMEGO CANELO

Antonio Margarito (39-8, 27 KO) zapowiedział, że zajmie się obydwoma braćmi Alvarez - najpierw Ramonem, a potem znacznie bardziej popularnym "Canelo".

Do walki z 29-letnim Ramonem Alvarezem (23-4-2, 15 KO) ma dojść 16 lub 30 lipca w Meksyku. - Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale to walka, której chcę. Ramon to silny zawodnik, który także szuka pojedynku o światowy tytuł. Do tego jest młody. To byłoby interesujące - stwierdził "Tony".

W razie wygranej 38-latek będzie dążyć do konfrontacji z Saulem Alvarezem (47-1-1, 33 KO), gwiazdą numer jeden meksykańskiego boksu.

- Byłbym zachwycony, gdybym pokonał brata, a potem poszedł po "Canelo", w końcu mówią, że "Canelo" to bokser, który się dobrze sprzedaje. To byłaby dobra walka. Czuję się już lepiej, zrzuciłem rdzę i pracuję z coraz większym powodzeniem - oświadczył Margarito.

Meksykanin wrócił w marcu na ring po ponad czterech latach przerwy. Był co prawda liczony w szóstej rundzie, ale po dziesięciu wygrał decyzją sędziów z Jorge Paezem Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 26-05-2016 12:55:52 
Szkoda że tego oszusta dożywotnio nie zdyskwalifikowali. Pacman powinien go obić jeszcze mocniej to by mu się odechciało boksu, choć i tak nieźle go zmasakrował.
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 26-05-2016 13:04:42 
Jestem tego samego zdania Rolan ten gipsiarz nie powinnien już walczyć za taki numer,pewnie walcząc z Cotto też sie wspomagał a może nawet wcześniej poczynając od Clotteya i Citrona ale teraz powinnien dostać oklep od brata Canelo bo nie wyobrażam sobie aby zarabiał dalej i dostał walkę z Saulem,chociaż z drugiej strony Oscar byłby za takim pojedynkiem ponieważ to łatwa walka dla jego pupilka i niezła kasa :)
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 26-05-2016 13:06:49 
Cóż, jeśli wygra to będzie walczyć z Canelo, choćby po to żeby ten mógł uniknąć Gołowkina. A walkę jakoś się sprzeda, dwóch wojowników, bla bla bla.

Zobaczycie!
 Autor komentarza: MarkS
Data: 26-05-2016 16:18:13 
Ten gnój powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany a nie szukać kasowych walk.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-05-2016 21:59:09 
Może dojdzie od walki Canelo kontra gipsiarz , Kawał cwaniaka z Margarito pamietam jak nabijał z choroby roacha za te kombinacje z gipsem, został sprawiedliwie srogo ukrany najpierw nokaut od Mosleya a pozniej
, Pacman obił go okrutnie Pacman. miał jakś operację oczodołów .
Jak dojdzie do walki z Canelo to Margaryna dostanie Ko podbne jak Kahn
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.