Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-03

 

PULEW-CHISORA: O MAŁY WŁOS OD BITKI (WIDEO)

Trochę w cieniu "Khanelo" w najbliższą sobotę odbędzie się bardzo ciekawa walka o wakujący tytuł mistrza Europy wagi ciężkiej, będąca jednocześnie półfinałem eliminatora do tronu federacji IBF, pomiędzy Kubratem Pulewem (22-1, 12 KO) a Dereckiem Chisorą (25-5, 17 KO). Pomiędzy zawodnikami zaiskrzyło mocno już dzisiaj.


KHAN: HAYE I FURY JESZCZE BY POKONALI JOSHUĘ

Anthony Joshua (16-0, 16 KO) podbił serca angielskich kibiców - najpierw złotym medalem olimpijskim w Londynie, a miesiąc temu szybką demolką na Charlesie Martinie, któremu odebrał pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Mimo wszystko wciąż pojawiają się głosy, że na tych najlepszych jeszcze nie pora. Jednym z takich doradców jest Amir Khan (31-3, 19 KO), którego zdaniem Joshua przegrałby póki co z dwoma rodakami, Tysonem Furym (25-0, 18 KO) oraz Davidem Haye'em (27-2, 25 KO).
DUŻE PIENIĄDZE I SŁAWA W OCZEKIWANIU NA KHANA

- Będąc silniejszym, a przy tym przesadnie pewnym siebie, zaczynasz nastawiać się za bardzo na przewracaniu rywali. Tak właśnie przegrałem z Alim. Jeśli "Canelo" zbyt uwierzy w swoją siłę, Khan ze swoją szybkością może sprawić niespodziankę - mówi legendarny George Foreman, analizując sobotnią konfrontację Saula Alvareza (46-1-1, 32 KO) z Amirem Khanem (31-3, 19 KO).


JUTRO SHOWTIME OGŁOSI KONTRAKT NA WALKI ANTHONY'EGO JOSHUY?

Dwie największe i konkurujące z sobą amerykańskie stacje telewizyjne zajmujące się boksem - Showtime oraz HBO, biły się o prawa do pokazywania walk Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO). Ostatnio Anglika pokazywała Showtime, lecz rywale rynkowi włączyli się do gry i zapowiedzieli, że spróbują podpisać długoletni kontrakt na walki championa wagi ciężkiej federacji IBF.VERA DLA KOROBOWA

W drugim po powrocie pojedynku Mike Alvarado (35-4, 24 KO) spotka się 25 czerwca w Dallas z Joshem Torresem (15-4-2, 7 KO). Do tego wieczoru dodano właśnie inny ciekawy pojedynek.GLEN TAPIA: W WADZE ŚREDNIEJ JESTEM DUŻO MOCNIEJSZY

W sobotę wyczekiwana gala "Khanelo" w Las Vegas. Nie tylko walka wieczoru zapowiada się ekscytująco. Spotkanie wracających po porażce Davida Lemieux (34-3, 31 KO) z Glenem Tapią (23-2, 15 KO) również powinno przynieść mnóstwo emocji, tym bardziej, że dla obu to starcie z rodzaju być albo nie być w czołówce.