JUTRO SHOWTIME OGŁOSI KONTRAKT NA WALKI ANTHONY'EGO JOSHUY?

Dwie największe i konkurujące z sobą amerykańskie stacje telewizyjne zajmujące się boksem - Showtime oraz HBO, biły się o prawa do pokazywania walk Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO). Ostatnio Anglika pokazywała Showtime, lecz rywale rynkowi włączyli się do gry i zapowiedzieli, że spróbują podpisać długoletni kontrakt na walki championa wagi ciężkiej federacji IBF.

Jeśli wierzyć informacjom napływającym zza oceanu, jutro szefowie Showtime oficjalnie ogłoszą, że będą pokazywać kolejne walki Joshuy. Chodzą również słuchy, że być może dowiemy się trochę więcej o przyszłości Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO), który kuszony jest ogromnymi do powrotu ze sportowej emerytury.

Na jutro zwołano w Londynie specjalną konferencję prasową i prawdopodobnie podczas niej wszystko zostanie potwierdzone oficjalnie.

Joshua do pierwszej obrony tytułu mistrza świata podejdzie 25 czerwca. Jego przeciwnikiem będzie olimpijczyk reprezentacji USA, Dominic Breazeale (17-0, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 04-05-2016 09:59:53 
Oczywiście lepiej Showtime niż HBO, ale mam nadzieję, że kontrakt nie będzie długoletni, bo to jednak zamknie możliwość dojścia do pewnych walk.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 04-05-2016 16:12:43 
A ja wole HBO. Przyzwyczaiłem się do komentatorów i samej oprawy telewizyjnej.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 04-05-2016 16:17:15 
Każdy ma swoje preferencje, ja zdecydowanie wolę SHO, właśnie ze względu na komentatorów. Lubiłem HBO gdy pracował tam śp. Emanuel Steward. Obecnie nikogo tam nie trawię poza Kellermanem. Stronniczość i nadmierne podejście biznesowe, zamiast sportowego są tam na porządku dziennym.
Al Beristain o wiele lepiej buduje napięcie od Lampleya i Kellermana, a Malignaggi jest o wiele bystrzejszym obserwatorem od Jonesa.
 Autor komentarza: southpaw
Data: 04-05-2016 16:30:39 
Właśne Hearn to ogłosił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.