VERA DLA KOROBOWA

W drugim po powrocie pojedynku Mike Alvarado (35-4, 24 KO) spotka się 25 czerwca w Dallas z Joshem Torresem (15-4-2, 7 KO). Do tego wieczoru dodano właśnie inny ciekawy pojedynek.

Weteran ringów zawodowych - Brian Vera (23-10, 14 KO), poinformował media, że tego dnia skrzyżuje rękawice z Mattem Korobowem (25-1, 14 KO).

Po niespodziewanej porażce z Andym Lee doskonały na ringach olimpijskich Rosjanin pauzował ponad rok, wyrażał głośno swoje niezadowolenie względem promującej go grupy Top Rank, a gdy w końcu wrócił w połowie stycznia, też jakoś specjalnie nie olśnił. Z kolei twardy jak skała Vera ostatnio mocno skruszał, przegrał ostatnie cztery walki i do ringu z Korobowem wyjdzie w rocznicę poprzedniego startu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rollins
Data: 03-05-2016 23:38:07 
Jak by tej gali nie reklamował, to jednak spora chała.
Na siłę próbuje się wskrzesić wraka Alvarado, Korobowowi przypadł w miarę solidny niegdyś journeyman.

Jeśli to mają być dwie główne walki wieczoru, to... szkoda gadać
 Autor komentarza: Furmi
Data: 03-05-2016 23:42:19 
wiesz na jakim kanale to idzie? Znasz budżet gali? Już za długo jesteś na tej stronie, by pisać takie głupoty...
 Autor komentarza: Rollins
Data: 03-05-2016 23:53:23 
Nie ma dla mnie znaczenia kanał, ani budżet. Mówię o wartości sportowej takiej gali.

Jeśli ktoś tam ma niski budżet na film, zrobi totalną chałę, to ja mam pewnie nie krytykować, bo przecież budżet był mały?
To niech kur... skombinują więcej kasy i zrobią porządną galę. Jak nie, to niech się nie dziwią, że nikt tego nie zechce oglądać (szczególnie zarywać nocki).

PS Profesjonalna strona bokserska powinna pisać profesjonalnie o boksie, o walkach, a nie udawać, jakie to wielkie wydarzenia bokserskie się szykują na tych małobudżetowych galach, i nie okłamywać mniej obeznanych z boksem kibiców.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-05-2016 09:26:55 
Lee wygrał z Korobowen kapitalnym timingiem, a przez te 5 rund dostawał oklep od Matta..Korobow to świetnie technicznie pięściarz, ale czegoś mu brakuje, może pojedynczego silnego ciosu, może mocniejszej szczęki ?, sam nie wiem

Vera najlepsze lata ma za sobą, ale to wciąż twardy zawodnik, porażkę przed czasem z Fieldiengiem zaliczałbym do kategorii wpadki..

Matt powinien go mocno wypunktować..
 Autor komentarza: kabat0302
Data: 04-05-2016 10:55:09 
Dwa bardzo emocjonujące pojedynki szczególnie jestem ciekaw postawy alvarado szkoda wszakże,że z nieznanym rywalem.A co do Very to może i wypalony ale jeszcze powinnien być trudnym rywalem dla Rosjanina a właśnie Korobow to taki trochę niespełniony talent ringów zawodowych,pamiętaj jego pierwsze walki i fascynacje nad nim komentatorów i jego objawiający się kunszt ale jednak jak widać Andy Lee go rozbił i ta ostatnia walka byla nudna a w tej nie widzę faworyta :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.