Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-14

 

KLICZKO: CZEKAM NA KOCIOŁ W MANCHESTERZE

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) zapewnia przed rewanżem z Tysonem Furym (25-0, 18 KO), że bez znaczenia jest fakt, iż będzie boksować poza granicą Niemiec. Pięściarze, którzy po raz pierwszy spotkali się w listopadzie ubiegłego roku w Dusseldorfie, tym razem skrzyżują rękawice 9 lipca na gali w Manchesterze.
POWRÓT 'MIELI' I WALKA GIGANTÓW NA ŻYWO W SOBOTĘ NA BOKSER.ORG

W sobotę w Tczewie odbędzie się gala boksu zawodowego "EbroGym Fight Night" organizowana przez grupę Thunder Promotions. W głównej walce wieczoru Damian Mielewczyk (9-2, 7 KO) na dystansie sześciu rund zmierzy się z Białorusinem Andriejem Sudasem (7-9-1, 6 KO). Wcześniej zobaczymy pojedynek gigantów - mierzący dwa metry Krzysztof Kosela (4-0, 3 KO) zostanie przetestowany przez Maksyma Pedyurę (14-9-1, 12 KO). Transmisja live tylko na BOKSER.ORG!


ŚRUBAMI W SĘDZIÓW - cz.6

W historycznym cyklu prezentujemy artykuły opisujące wydarzenia z przeszłości. Kolejna część to jednocześnie zachęta do uczestnictwa w uroczystości wydania publikacji 'Twarze Kujawsko-Pomorskiego Boksu' - można zdobyć autografy ludzi tworzących historię regionu. Zapraszamy.FOTORELACJA: KRZYSZTOF GŁOWACKI - TRENING PRZED CUNNINGHAMEM

- Tak jak w przypadku sierpniowej walki z Huckiem, znów zamierzam skraść show. Prawdziwa walka wieczoru odbędzie się wcześniej, kiedy ja i Steve wyjdziemy do ringu. Nie ma takiej opcji, bym wrócił do Polski bez pasa - zapowiada Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO), który przed sobotnim starciem ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO) wziął udział w treningu medialnym.TELEWIZJE BIJĄ SIĘ O JOSHUĘ

Anthony Joshua (16-0, 16 KO) demolując Charlesa Martina stał się wielką gwiazdą wagi ciężkiej nie tylko w Europie, ale również za oceanem. Szefowie stacji Showtime niemal natychmiast wydali oświadczenie, że są chętni na pokazywanie Anglika do końca jego kariery, lecz konkurencyjna telewizja HBO wcale nie zamierza odpuścić tej batalii.


KUBRAT PULEW: CHCĘ, BY TRENERZY BYLI ZE MNIE DUMNI

- Moi trenerzy, Ulli Wegner oraz Georg Bramowski, wykonują kawał dobrej roboty. W ringu wszystko zależy już jednak od samego zawodnika. Ostatnio zawiódł trochę Arthur Abraham, lecz mam nadzieję, że pan Wegner będzie dumny z mojej postawy - nie ukrywa Kubrat Pulew (22-1, 12 KO), który 7 maja spotka się z Dereckiem Chisorą (25-5, 17 KO).