POWRÓT 'MIELI' I WALKA GIGANTÓW NA ŻYWO W SOBOTĘ NA BOKSER.ORG

W sobotę w Tczewie odbędzie się gala boksu zawodowego "EbroGym Fight Night" organizowana przez grupę Thunder Promotions. W głównej walce wieczoru Damian Mielewczyk (9-2, 7 KO) na dystansie sześciu rund zmierzy się z Białorusinem Andriejem Sudasem (7-9-1, 6 KO). Wcześniej zobaczymy pojedynek gigantów - mierzący dwa metry Krzysztof Kosela (4-0, 3 KO) zostanie przetestowany przez Maksyma Pedyurę (14-9-1, 12 KO). Transmisja live tylko na BOKSER.ORG!

Początek imprezy przewidziano na 20:00 w Tczewie, ul. Jagiellońska 55. Organizator Krystian Cieśnik przygotował także kilka innych zestawień - po ponad dwóch latach na ring powróci ofensywny Mateusz Kaniecki (4-1, 4 KO), który skrzyżuje rękawice z Artsiomem Hurbo (4-25-1, 3 KO).

Debiutujący w ubiegłym roku Mariusz Runowski (3-0, 2 KO) powalczy z "Rakietą z Grodna", Dzianisem Makarem (5-32-2, 4 KO). Białorusin wielokrotnie walczył na galach w Polsce, rywalizując m.in. z Maciejem Sulęckim, Kamilem Szeremetą, Krzysztofem Kopytkiem czy Mateuszem Rzadkoszem. Na koncie ma remis z Sylwestrem Walczakiem.

Z kolei po rocznym rozbracie z ringiem między linami zamelduje się Bartłomiej Wańczyk (14-0, 6 KO). Na jego drodze stanie pochodzący z Wałcza Arkadiusz Rejowski (0-3).

BOKSER.ORG przeprowadzi transmisję na żywo z gali "EbroGym Fight Night" w Tczewie. Siedem konfrontacji zawodowych poprzedzą pojedynki boksu olimpijskiego. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.