Archiwum wiadomości z dnia: 2016-04-10

 


FROCH ZACHWYCONY POSTAWĄ JOSHUY

- Anthony wyglądał wręcz nieskazitelnie, po prostu fantastycznie - nie mógł się nachwalić swojego rodaka Carl Froch. Chodziło oczywiście o Anthony'ego Joshuę (16-0, 16 KO), który demolując Charlesa Martina (23-1-1, 21 KO) w niespełna pięć minut sięgnął po tytuł mistrza świata wagi ciężkiej organizacji IBF.
HEARN: JOSHUA PRAWDOPODOBNIE WRÓCI JUŻ 9 LIPCA

Anthony Joshua (16-0, 16 KO) niczym burza przeszedł od złota olimpijskiego do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. I wcale nie zamierza zwalniać tempa. Promujący go Eddie Hearn już zapowiedział, że jego wielka gwiazda powróci niemal na pewno już 9 lipca podczas wielkiej gali na stadionie Wembley.ADAMEK: SĘDZIA POPEŁNIŁ BŁĄD

Tomaszowi Adamkowi (50-5, 30 KO) trudno jest pogodzić się z porażką z Erikiem Moliną (25-3, 19 KO). "Góral" przekonuje, że gdyby Leszek Jankowiak odesłał go do narożnika na minutę, bo przecież gdy padał, zabrzmiał gong, to doszedłby do siebie i kontynuował walkę.


GŁOWACKI PRZED WALKĄ Z CUNNINGHAMEM: NIE MA ŻADNYCH NERWÓW

- Już się zaaklimatyzowałem w Nowym Jorku, nie ma żadnych kontuzji i nie mogę się już doczekać dnia walki - mówi Krzysztof Głowacki (25-0, 16 KO), który za tydzień na ringu w Barclays Center na Brooklynie potyczką ze Steve'em Cunninghamem (28-7-1, 13 KO) podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO.
ANTHONY JOSHUA: TO DOPIERO POCZĄTEK!

- To będzie największa gwiazda wagi ciężkiej i boksu, o ile już nią nie jest - piał z zachwytu Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO), tuż po jego zwycięstwie nad Charlesem Martinem (23-1-1, 21 KO) w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji IBF.


KLICZKO I WILDER POGRATULOWALI JOSHUI

Anthony Joshua (16-0, 16 KO) zaimponował wielu osobom łatwością, z jaką rozprawił się w nocy z Charlesem Martinem i został mistrzem świata IBF Gratulacje 26-letniemu Anglikowi złożyli m.in. były król wagi ciężkiej Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) oraz czempion WBC Deontay Wilder (36-0, 35 KO).