Archiwum wiadomości z dnia: 2015-12-04

 
MICHAŁ PAJDA O GRAND PRIX W WIELICZCE

Delegat techniczny zawodów Michał Pajda o Grand Prix Małopolski w Wieliczce. Przypominamy, że już jutro rusza ostatni turniej z cyklu Grand Prix Małopolski. Tym razem zawody zostaną rozegrane w Zakliczynie. Transmisje live będzie można oglądać na Bokser.org od godziny 12.

ARTUR SZPILKA LICZY NA BREAZEALE'A, REALNA WALKA O PAS IBF!

Wobec planów Tysona Fury'ego (25-0, 18 KO), który chce dać Władimirowi Kliczce (64-4, 53 KO) rewanż za minioną sobotę, wszyscy z uwagą czekali na najnowszy ranking federacji IBF. Jest bowiem niemal pewne, że jeśli Anglik da Kliczce ten rewanż, wówczas Wiaczesław Głazkow (21-0-1, 13 KO) przystąpi do starcia o wakujący pas organizacji IBF. Z kim? Jeśli wszystko dobrze się poukłada, swoją szansę może otrzymać Artur Szpilka (20-1, 15 KO)!


MEMORIAŁ LESZKA DROGOSZA: MOCNI ZAWODNICY NA STARCIE

Dziś wieczorem w Kielcach wystartuje III Memoriał Leszka Drogosza - impreza zapoczątkowana dwa lata temu rozgrywana jest w mieście bliskim nie tylko patronowi, ale wszystkim sympatykom pięściarstwa. W rozwinięciu przedstawiamy Wam zestawienie walk naszych reprezentantów z zawodnikami z Mołdawii, Białorusi, Turcji, Ukrainy, Czech, Irlandii, Niemiec i nawet Kuby.