Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-03

 
BRONER: KAŻDY PRZEKRĘCA MOJE SŁOWA

Wszyscy są winni, tylko nie Adrien Broner (30-2, 22 KO). Do takiego wniosku można dojść, gdy amerykański pięściarz opisuje ostatnie ekscesy ze swoim udziałem, które doprowadziły w końcu do tego, że przestał udzielać medialnych wypowiedzi. - I tak każdy przekręca moje słowa - tłumaczy.


WIDEO: MATEUSZ RZADKOSZ OSTRO TRENUJE NA MURASZKINA

Mateusz Rzadkosz (1-0) ma szansę w już drugiej walce potwierdzić swoją przynależność do krajowej czołówki kategorii super średniej. Podopieczny Piotra Wilczewskiego, a promowany przez Mariusza Grabowskiego zawodnik 23 października w Białymstoku spotka się z Iwanem Muraszkinem (2-0-1, 1 KO), który najpierw zremisował z Robertem Świerzbińskim, a potem pokonał Norberta Dąbrowskiego. Rzadkosz poważnych wyzwań się jednak nie obawia i ostro zasuwa przed tym pojedynkiem. Efekty tej pracy zobaczymy za kilka tygodni.
BADOU JACK I JEGO HISTORIA NA TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA

Od 9 do 12 września kolejna edycja Turnieju im. Feliksa Stamma. W sobotę wieczorem będziemy już znać nowych tryumfatorów, a kilka godzin później w nocy w sławnym hotelu MGM Grand w Las Vegas do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC kategorii super średniej podejdzie Badou Jack (19-1-1, 12 KO). Co jedno ma wspólnego z drugim? Ano sporo...BRIGGS: CZUJĘ SIĘ WSPANIALE, A JESZCZE NIEDAWNO WAŻYŁEM 170 KG

Hotel Seminole Hard Rock Hotel and Casino w Hollywood zaprezentuje w sobotni wieczór kibicom aż dziewięć walk wagi ciężkiej. Ale ważniejszy jest fakt, że na trybunach zasiądzie ponad dwudziestu dawnych championów wszechwag, jak Holmes, Tyson czy Holyfield. Pojedynkiem wieczoru będzie starcie Shannona Briggsa (58-6-2, 51 KO) z Michaelem Marrone (21-4, 15 KO).IBF: MARIUSZ WACH Z PRAWAMI PRETENDENTA!

Mariusz Wach (31-1, 17 KO) trenuje ciężko przed czekającą go 4 listopada potyczką z Aleksandrem Powietkinem, a tymczasem federacja IBF umieszczając go w swojej czołowej piętnastce nadała mu tym samym prawa do ewentualnej walki o mistrzostwo świata. Władze IBF opublikowały właśnie swój nowy ranking.UDAŁO SIĘ! KAMIL MŁODZIŃSKI PO PONAD TRZECH LATACH WRÓCI NA RING!

Kamil Młodziński (6-0-1, 4 KO) w lipcu tego roku udzielił nam wywiadu, w którym opowiedział o swoich problemach z powrotem do boksu zawodowego. Wszystko przez fakt, że nie mógł porozumieć się ze swoim dotychczasowym promotorem Krzysztofem Zbarskim, z którym wiąże go umowa. Pięściarz z Jaworzna nie stoczył ani jednego pojedynku od... maja 2012 roku! Dziś jednak napłynęły do nas wspaniałe wiadomości, które nas oczywiście bardzo cieszą.