BRONER: KAŻDY PRZEKRĘCA MOJE SŁOWA

Wszyscy są winni, tylko nie Adrien Broner (30-2, 22 KO). Do takiego wniosku można dojść, gdy amerykański pięściarz opisuje ostatnie ekscesy ze swoim udziałem, które doprowadziły w końcu do tego, że przestał udzielać medialnych wypowiedzi. - I tak każdy przekręca moje słowa - tłumaczy.

Broner kilka dni temu zwyzywał cenionego dziennikarza ESPN, Dana Rafaela, po czym, po raz kolejny obrywając za grubiańską postawę, ogłosił, że nie będzie przez jakiś czas wydzielać wywiadów ani zabierać głosu na konferencjach prasowych.

BRONER WYPOWIEDZIAŁ TYLKO JEDNO SŁOWO NA KONFERENCJI PRASOWEJ

Trzymanie języka za zębami nie przychodzi jednak 26-latkowi łatwo. Zaprzyjaźniony z bokserem portal fighthype.com zdołał namówić go na krótką wypowiedź.

- Zostało mi tylko osiem funtów do zrzucenia - stwierdził, komentując przygotowania do kolejnego pojedynku, a kiedy interlokutor przypomniał mu o plotkach, że ma problemy z wagą, dodał: - Je**ć to, co oni wszyscy wygadują, jestem bogaty. Nie udzielam już żadnych wywiadów, bo i tak wszyscy przekręcają moje słowa. Kiedy powiem coś dobrego, ludzie mówią, że mówię coś złego. I na odwrót. Nic z tego nie kumam.

Dłuższych wypowiedzi Broner zamierza udzielić dopiero po kolejnym pojedynku. Dojdzie do niego 3 października w Cincinnati. Rywalem Amerykanina będzie Rosjanin Chabib Allachwerdijew (30-2, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 03-09-2015 13:49:26 
naoglądał się FMJ i chciał grać role jak on by stać się wielkim, ale nie wyszło.
Stworzył postać buca, buraka i prostaka.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 03-09-2015 16:41:22 
up

przede wszystkim pajaca i kretyna.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 03-09-2015 19:44:40 
ale jakby nie bylo bierze po ponad banke za walke gdzie naprawde fajni wojownicy dostaja max 100tys $
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.