MAYWEATHER OTRZYMUJE PROPOZYCJE FILMOWE

David P. Greisman, boxingscene.com

2015-09-03

Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) może niedługo zamienić bokserski ring na plan filmowy. Dyrektor generalny Mayweather Promotions, Leonard Ellerbe, zdradził, że pięściarz wzbudza spore zainteresowanie w świecie kinematografii.

- Tylko w ubiegłym tygodniu otrzymałem trzy duże propozycje filmowe. Spodziewamy się więc, że Floyd pozostanie mocno zaangażowany w przemysł rozrywkowy. Jestem pewien, że jeżeli pojawi się odpowiednia oferta, Floyd poświęci danej aktywności mnóstwo czasu - powiedział Ellerbe podczas telefonicznej konferencji prasowej przed najbliższą walką Amerykanina.

Propozycje filmowe napływają, ale sam pięściarz nie wydaje się być nimi szczególnie zainteresowany. - Wolę pozostać za kulisami. Miałem już swój czas, aby błyszczeć. Ale nie wiemy, co przyniesie przyszłość. Trzymam kciuki. Jeżeli coś się pojawi, na pewno to wykorzystam - stwierdził, dodając, że nie ma za sobą żadnych lekcji aktorskich.

Najlepszy pięściarz świata kolejny pojedynek stoczy 12 września w Las Vegas z Andre Berto (30-3, 23 KO). Zapewnia, że będzie to ostatni występ w jego karierze.