Archiwum wiadomości z dnia: 2015-07-03

 

MISZKIŃ-OPALACH NA POLSAT BOXING NIGHT?

Coraz więcej mówi się o walce Macieja Miszkina (17-3, 4 KO) z Przemysławem Opalachem (17-2, 15 KO) na wrześniowej gali Polsat Boxing Night. - Musimy zweryfikować kategorię super średnią w Polsce. Kto z Was za walką Miszkiń vs Opalach na PBN? Co na to Maciek i Przemek? - zapytał dziś rano na Twitterze dziennikarz Polsatu Mateusz Borek.


KLICZKO-FURY: HEARN CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W PRZETARGU

Promotorzy Władimira Kliczki (64-3, 53 KO) i Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO) przygotowują się do poniedziałkowego przetargu, który wyłoni organizatora walki o mistrzostwo wagi ciężkiej, ale muszą się liczyć z jeszcze jednym poważnym graczem. Chęć wzięcia udziału w przetargu wyraził niezwiązany umową z żadnym z tych zawodników Eddie Hearn.RUSIEWICZ: CIEŚLAKA STAĆ NA WYGRANĄ NAWET PRZED CZASEM

- Moim zdaniem Michał jest w stanie wygrać z Finem nawet przed końcowym gongiem, ale pod jednym warunkiem, że będzie boksował mądrze, konsekwentnie i nie będzie starał się za wszelką cenę ubić swojego rywala - uważa Łukasz Rusiewcz (19-20, 10 KO), niedawny sparingpartner Jarno Rosberga (18-1-1, 8 KO), czyli najbliższego przeciwnika Michała Cieślaka (8-0, 4 KO).


WIDEO ZE SPARINGU - SĘK vs SULĘCKI

Już jutro na ringu w Monachium Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) i Shefat Isufi (17-2-2, 13 KO) zmierzą się w walce o pas WBC EPBC. Zwycięzca wskoczy w ranking wagi półciężkiej, więc dla Polaka to bardzo ważny występ. Z kolei Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO) kolejny pojedynek stoczy 14 sierpnia w Newark, choć nadal nie wie jeszcze z kim. Obaj pięściarze - na co dzień bliscy kumple, sparowali z sobą w ostatnich dniach w Warszawie. Teraz prezentujemy Wam urywki tych sparingów w ramach rozgrzewki przed walkami jednego i drugiego.
WAŻENIE: OPALACH vs FERIZOVIĆ

Już za kilka godzin w Lesznie rozpocznie się gala, gdzie głównym daniem będzie starcie Przemysława Opalacha (17-2, 15 KO) z Naserem Ferizoviciem (4-0, 4 KO). Podczas wczorajszej ceremonii ważenia Polak zanotował 80,7 kg, natomiast Holender 85 kg. Zobaczcie teraz film z tej ceremonii.