Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-25

 DAVID PRICE: STAĆ MNIE NA WYGRANĄ Z JOSHUĄ CZY WILDEREM

Davida Price'a (19-2, 16 KO) czeka wkrótce walka o mistrzostwo Europy wagi ciężkiej, lecz brązowy medalista olimpijski z Pekinu jest przekonany, że stać go na większe trofea i zwycięstwa. Pięściarz z Liverpoolu twierdzi, iż stać go na wygraną z robiącym wielkie spustoszenie wśród rywali rodakiem Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO) oraz zasiadającym na tronie organizacji WBC Deontay Wilderem (34-0, 33 KO).BRADLEY-VARGAS: NAPIĘCIE ROŚNIE

Już w sobotę starcie Jessie Vargasa (26-0, 9 KO) z Timothy Bradleyem (31-1-1, 12 KO), a napięcie rośnie z każdą godziną. Gdy ogłaszano je w kwietniu, obaj wypowiadali się o sobie z wielkim uznaniem, jednak te dni mamy już za sobą.


MATTHYSSE: EMERYTURA W DWA LATA, PACQUIAO W PRZYSZŁYM ROKU

Lucas Matthysse (37-3, 34 KO) już od jakiegoś czasu mówi o przenosinach do kategorii półśredniej. Najpierw jednak ma misję do wykonania 26 września, gdy w końcu będzie mógł założyć na biodra pas pełnoprawnego mistrza świata dywizji super lekkiej. Właśnie tego dnia ma zaboksować z niepokonanym Wiktorem Postołem (27-0, 11 KO) o wakujący tytuł organizacji WBC.WALKA: ALEJNIK vs AGAFONAU

Promowany przez Dariusza Snarskiego Białorusin Jewgienij Alejnik (2-2, 2 KO) był utytułowany juniorem - również na międzynarodowych imprezach. Zdobywał medale najważniejszych imprez, ale na ringu zawodowym nie wiedzie mu się najlepiej. Jedenaście dni temu podczas gali w Pomigaczach szybko jednak odprawił Dzmitrija Agafonau (8-5, 2 KO), a my prezentujemy Wam teraz nagranie z tej potyczki.
COTTO-ALVAREZ: GDZIE I KIEDY?

Negocjacje trwają, ale wygląda na to, że do starcia Miguela Cotto (40-4, 33 KO) z Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO) dojdzie w pierwszej połowie listopada. Portorykańczyk nie chciałby tylko, by doszło do niego w Teksasie, gdzie "Canelo" często występował.


SKWER KOŚCIUSZKI GOŚCI PIĘŚCIARZY

Bokserski turniej o Puchar Bombardierów Wybrzeża odbędzie się w plenerze, w niepowtarzalnej scenerii, niepowtarzalnej atmosferze jaka corocznie w drugiej połowie czerwca panuje na Skwerze Kościuszki. Rozegrany zostanie przy ulicy Jana Pawła w Gdyni. Po raz czwarty patronuje mu Prezydent Gdyni, dr Wojciech Szczurek.
SPARING: SULĘCKI vs DĄBROWSKI

Norbert Dąbrowski (17-3, 6 KO) kolejny pojedynek stoczy już w najbliższą sobotę w Krynicy Zdrój. Z kolei Maciej Sulęcki (20-0, 5 KO) zaboksuje 14 sierpnia w Newark na gali Tarver vs Cunningham. Obaj sparowali z sobą w tym tygodniu w Warszawie, a my prezentujemy Wam fragmenty tych sparingów zadaniowych.