NICOLA ADAMS CHWALI SANDRĘ DRABIK: ZROBIŁA SPORE POSTĘPY

Nicola Adams zgodnie z oczekiwaniami tryumfowała w kategorii -51 kilogramów podczas rozgrywanych w Baku I Igrzyskach Europejskich. Utytułowana Brytyjka w finale pokonała naszą Sandrę Drabik stosunkiem głosów dwa do remisu (39:37, 39:37, 38:38). Po wszystkim złota medalistka olimpijska sprzed trzech lat pochwaliła Polkę.

- Jestem najszczęśliwszą osobą i aż nie mogę uwierzyć w to co dziś osiągnęłam - mówiła po finale podekscytowana Nicola, pomimo iż w dorobku ma medale wszystkich najważniejszych imprez.

- Sandra to naprawdę dobra i groźna rywalka. W ciągu ostatnich lat poczyniła bardzo duże postępy, dlatego spodziewałam się trudnej przeprawy. Ale wygrałam i dołożyłam kolejny kawałek do historii sportu w Wielkiej Brytanii. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, bo bez was ten sukces nie byłby możliwy - powiedziała Adams.

Przypomnijmy, iż Sandra u jednego z sędziów wygrała pierwszą rundę, a już u wszystkich zwyciężyła w ostatniej. Pościg za wspaniałą rywalką jeszcze nie przyniósł wygranej, ale może w przyszłym roku podczas Igrzysk Olimpijskich...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 26-06-2015 02:46:59 
https://www.youtube.com/watch?v=5MWpXBkJ_vY
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.