Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-21

 


WIDEO: TRENING PRZEMYSŁAWA OPALACHA

Przemysław Opalach (17-2, 15 KO) wystąpi w głównej roli podczas gali 3 lipca w Lesznie, choć zmienił mu się wcześniej anonsowany rywal. W ramach zapowiedzi tego wieczoru prezentujemy Wam nasz materiał z jednego z treningów pięściarza z Olsztyna występującego w limicie kategorii super średniej.

MICHEL SORO Z TYTUŁEM EUROPEJSKIM

Półtora miesiąca temu Michel Soro (27-1, 17 KO) wybrał się na teren rywala i zdemolował faworyzowanego Glena Tapię. Teraz znów zaboksował na wyjeździe. Na ringu w Mediolanie odprawił Emanuele'a Blandamurę (23-2, 5 KO), zdobywając przy okazji tytuł mistrza Europy wagi średniej.


SPACEREK ORTIZA

Krótko trwał powrót Luisa Ortiza (22-0, 19 KO) po dyskwalifikacji nałożonej na niego za stosowanie dopingu. Niedoszły mistrz wagi ciężkiej federacji WBA w wersji tymczasowej szybciutko uporał się z Byronem Polleyem (27-19-1, 12 KO).


ERROL SPENCE JR ROZBIŁ LO GRECO

Znów z bardzo dobrej strony zaprezentował się Errol Spence Jr (17-0, 14 KO), ćwierćfinalista olimpijski i mistrzostw świata, który z walki na walkę robi wyraźne postępy. Dziś podczas gali z serii PBC w Las Vegas jego ofiarą okazał się Phil Lo Greco (26-2, 14 KO).
MAYWEATHER: MAM TUTAJ KOGOŚ DLA GOŁOWKINA

Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) prawdopodobnie nigdy nie zmierzy się z Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO), ale ma pod skrzydłami kogoś, kogo chętnie puści na Kazacha. To Errol Spence Jr (17-0, 14 KO), który minionej nocy na gali Premier Boxing Champions w Las Vegas zanotował kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu.


MOSLEY: POMOGĘ PORTEROWI POKONAĆ MAYWEATHERA

Shawn Porter (26-1-1, 16 KO) nie ukrywa nawet iż liczy na to, że Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) zechce pomścić Bronera i da mu szansę na "rewanż" we wrześniu, kiedy ma ostatni raz pojawić się między linami. Ideę takiego spotkania popiera kumpel i mentor Portera, a zarazem dawny rywal Floyda - emerytowany na chwilę obecną Shane Mosley (47-9-1, 39 KO).MAYWEATHER: PORTEROWI SĘDZIA TEŻ POWINIEN BYŁ ODEBRAĆ PUNKT

Eksperyment Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO) nie wypalił. "Money" otoczył Adriena Bronera (30-2, 22 KO) opieką, wyrwał go z jego rodzinnego Cincinnati, gdzie nie mógł się całkowicie skupić na treningach, ale młody Amerykanin znowu nie zachwycił i przegrał z Shawnem Porterem (26-1-1, 16 KO). - Takie jest życie. Żyjesz i się uczysz. Dalej kocham tego chłopaka - stwierdził Mayweather.


BRONER-PORTER: STATYSTYKI CIOSÓW

Poprzez nieustanne klinczowanie Adrien Broner (30-2, 22 KO) próbował neutralizować ataki Shawna Portera (26-1-1, 16 KO), ale starszy z Amerykanów i tak zrobił swoje i na ringu w Las Vegas zadał ponad sześćdziesiąt celnych ciosów więcej. Broner boksował wprawdzie na nieco wyższej skuteczności, lecz był stanowczo za mało aktywny, w związku z czym po dwunastu rundach sędziowie jednogłośnie orzekli zwycięstwo jego przeciwnika.MARIUSZ GRABOWSKI PODSUMOWUJE GALĘ W OSTROWCU

Mariusz Grabowski nie ukrywał zadowolenia po zakończeniu gali BudWeld Boxing Night w Ostrowcu Świętokrzyskim, nawet pomimo porażki jednego ze swoich asów. Po zakończeniu imprezy porozmawialiśmy z promotorem, który podsumował cały wieczór, a także opowiedział trochę o najbliższych planach.WRÓCIŁ STARY DOBRY ANDRE WARD!

Wrócił! Po wielu perypetiach z nieżyjącym już promotorem i wykupieniu kontraktu przez Jaya Z, nad ranem w swoim stylu pokazał się znów Andre Ward (28-0, 15 KO)! Amerykanin odprawił na ringu w Oakland Paula Smitha (35-6, 20 KO), który niedawno dwukrotnie podchodził do pasa WBO przeciwko Abrahamowi.
BRONER: JEST OK, I TAK KAŻDY BĘDZIE CHCIAŁ MÓJ AUTOGRAF

Adrien Broner (30-2, 22 KO) nie przejął się zbytnio porażką z Shawnem Porterem (26-1-1, 16 KO). - Posłuchajcie, ja jestem zwierzakiem, mogę walczyć z każdym. Tym razem nie wygrałem, ale jest OK. Koniec końców i tak każdy kibic w hali weźmie ode mnie autograf i będzie chciał zrobić sobie ze mną zdjęcie - powiedział zaraz po walce w MGM Grand.
NORBERT DĄBROWSKI: CHCĘ WALKI Z MISZKINIEM NA GALI PBN

Już w najbliższą sobotę oczy sympatyków szermierki na pięści zwrócone będą na Krynicę Zdrój. Jednym z bohaterów tego wieczoru będzie Norbert Dąbrowski (17-3, 6 KO), który stoczy pojedynek zakontraktowany na cztery rundy. Sam pięściarz tę potyczkę traktuje jako swego rodzaju odbudowę po ostatniej, przegranej walce i liczy na dużo poważniejsze wyzwania sportowe w niedalekiej przyszłości.