Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-19

 

MAREK OKROSKOWICZ - ZADOWOLONY PO TURNIEJU W BYTOMIU

Prezentujemy wywiad z trenerem i organizatorem, Markiem Okroskowiczem - który jest bardzo zadowolony z frekwencji podczas jubileuszowej X edycji ważnego na śląsku Międzynarodowego Turnieju im. Leszka Błażyńskiego. Nie omieszkał wspomnieć o bardzo dobrej współpracy z Urzędem Miasta Bytom, dzięki któremu można kultywować tak wspaniałą inicjatywę podtrzymania pamięci o wielkich bohaterach naszej ukochanej dyscypliny.


DROZD NIE CHCE WALK Z LEBIEDIEWEM, KUDRIASZOWEM I CZAKIJEWEM

Mistrz WBC w wadze junior ciężkiej Grigorij Drozd (39-1, 27 KO), który w piątek w Moskwie zmierzy się z Łukaszem Janikiem (28-2, 15 KO), zapowiedział, że po ewentualnym zwycięstwie nie będzie dążyć do walki unifikacyjnej z czempionem WBA Denisem Lebiediewem (27-2, 20 KO). "Krasawczika" nie interesują też starcia z innymi rodakami - Dmitrijem Kudriaszowem i Rachimem Czakijewem.


WALKI FINAŁOWE X MEMORIAŁU im. BŁAŻYŃSKIEGO

W miniony weekend odbył się w Bytomiu jubileuszowy X Międzynarodowy Turniej im. Leszka Błażyńskiego (16-17.05.2015). Prezentujemy wyniki i zapis walk tej, coraz bardziej cenionej w naszym kraju imprezy. Na turniej przyjechały także ekipy z Austrii, Czech, Niemiec, Kosowa, Ukrainy - których zawodnicy reprezentowali poziom mistrzowski, co potwierdzały tytuły zdobyte w swoich krajach.