Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-29

 


ARUM: TO NAJGORSZA WSPÓŁPRACA W CAŁYM MOIM ŻYCIU

Promotor Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) Bob Arum przyznaje, że ostatnie tygodnie, w trakcie których pracowano nad organizacją sobotniego pojedynku Filipińczyka z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO), kosztowały go mnóstwo nerwów. Szef Top Rank mówi wprost, że nie miał nigdy równie trudnych partnerów do współpracy.


MICHAŁ ŻEROMIŃSKI: NIEPRZEWIDYWALNY RYWAL

- Z takim nieprzewidywalnym rywalem jeszcze nie boksowałem - mówi Michał Żeromiński (7-2, 1 KO), który 16 maja na gali Tymex Boxing Promotion zadebiutuje w grupie promotora Mariusza Grabowskiego. Radomianin spotka się w Inowrocławiu z Chorwatem Ivicą "Ivo" Gogoseviciem (10-9-1, 5 KO).
CZAKIJEW ZMUSZONY ODDAĆ TYTUŁ EUROPEJSKI

Tego można było się spodziewać. W związku z wycofaniem się z walki z Dmitro Kuczerem (22-1, 16 KO) i występem 22 maja w Moskwie przeciwko Mirko Larghettiemu (22-1-0, 14 KO), mistrz olimpijski z Pekinu - Rachim Czakijew (22-1, 17 KO), został zmuszony do oddania tytułu mistrza Europy kategorii junior ciężkiej.

MAYWEATHER: W SOBOTĘ NADAL BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII

Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) nie wie, jak zakończy się jego walka z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO), ale pewny jest jednego. - W sobotę, zarówno przed jak i po walce, nadal będę najlepszym bokserem w historii. Jeden pojedynek nie zdefiniuje mojej kariery - powiedział niepokonany Amerykanin po wtorkowym przyjeździe do MGM Grand.


USTINOW ZAMIAST WACHA DLA PRICE'A?

David Price (19-2, 16 KO) nie spotka się 6 czerwca z Mariuszem Wachem (30-1, 16 KO), ale niewykluczone, że naprzeciw Brytyjczyka stanie inny olbrzym. Do walki z brązowym medalistą olimpijskim z Pekinu przymierzany jest Aleksander Ustinow (30-1, 21 KO).JUBILEUSZOWY TURNIEJ im. ROBERTA KOPYTKA

Duże emocje pięściarskie czekają nas 9 maja w Jaworznie w ramach X Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Roberta Kopytka o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Młodzi zawodnicy spotkają się w klubowych pojedynkach Irlandzko-Polskich. Informacje w rozwinięciu.