ŁUKASZ MACIEC: ELIMINUJĘ BŁĘDY

Łukasz Maciec (22-2-1, 5 KO) czeka na konkretną datę rozpoczęcia ośmioosobowego turnieju federacji WBC, który wyłoni przyszłego pretendenta do tytułu. Przeciwnikiem "Grubego" w parze ćwierćfinałowej będzie Domonique Dolton (15-0, 8 KO).

- Cały czas jestem w treningu. Nieustannie pracuję nad sobą i eliminuję błędy, jakie zawsze się zdarzają. Plan na walkę ułoży się dopiero w ringu, ponieważ mój rywal może boksować zarówno do przodu, jak i z defensywy. Sparingpartnerów będziemy dobierać już w Warszawie na około miesiąc przed galą. Na pewno będą to zawodnicy podobni do niego, czyli zbliżonego wzrostu i również walczący z normalnej, praworęcznej pozycji. Wszystkim zajmuje się trener Łapin - zdradził Maciec.

W razie zwycięstwa, pięściarz z Lublina będzie miał od trzech do czterech miesięcy na zregenerowanie się przed potyczką półfinałową. Natomiast jeśli chodzi o zbliżający się pojedynek, zawodnik wraz z trenerem Władysławem Maciejewskim - później również i Fiodorem Łapinem, przyleci do USA około 8-10 dni przed wyjściem do ringu.

Przypomnijmy, iż każdy z zawodników otrzyma 50 tysięcy dolarów na przygotowania. Za awans do półfinału należy się 100 tysięcy, a finaliści wzbogacą się o kolejne 200 tysięcy. Tak oto za dwa zwycięstwa do kieszeni zawodnika wpłynie wielka suma 350 tysięcy dolarów!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: dzolek
Data: 29-04-2015 18:23:24 
Sam nie wiem co myśleć o tej walce. Mógł trafić lepiej, bo według mnie Dolton jest mocniejszy niż "napompowany" Laurente czy też Cota. Z drugiej strony zawsze mogło być gorzej. Mam nadzieję, że wstydu nie przyniesie, da dobrą walkę z Domonique'm. Kto wie, może go pyknie. Bo później to już pewnie Rabchenko i pojedynek do jednej bramki.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 29-04-2015 18:29:25 
Maciec to przyjaciel Szpilki, więc pewnie jest taki sam jak on. Nie przepadam za nim ;p
 Autor komentarza: Furmi
Data: 29-04-2015 18:45:37 
Też mi się wydaje, że Rabczenko może pogonić turniej...
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 29-04-2015 20:53:52 
Dolton wygra to bardzo wysoko, jeśli nie przez nokaut.
Ten chlopak jest niesamowity, miałem okazje widzieć kilka jego walk.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.