JUBILEUSZOWY TURNIEJ im. ROBERTA KOPYTKA

Wierni kibice, gigantyczny doping i pięściarsk emocje także i w tym roku wypełnią halę 9 maja w Jaworznie w ramach X Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Roberta Kopytka o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Na zawodach zjawiali się >>> Mariusz Wach, Artur Szpilka i Grzegorz Proksa - wychowanek cenionego szkoleniowca >>>, od szóstej edycji nosi jego imię, a jest już trzecim starciem młodych zawodników z Jaworzna w pojedynkach "Irlandzko – Polskich". W zeszłym roku w styczniu >>> w Dublinie padł wynik remisowy 12:12. W rewanżu w maju >>> w Jaworznie również było 12:12, gdzie w ostatnim pojedynku Miłosz Wodecki >>> uratował remis. Tym razem trzecie decydujące starcie i emocje zapewnione. Po bardzo udanym występie na Mistrzostwach Polski Juniorów w Wałczu gdzie wychowankowie trenera Arkadiusza Małka zdobyli 4 medale, a w punktacji klubowej na 73 kluby JKB "Jawor” Team zdobył II miejsce. Dlatego też, spodziewamy się - jak co roku - kompletu kibiców w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80. Tym bardziej, że jest to jubileuszowy X turniej.
Organizatorzy wzorem lat ubiegłych przygotowali dużo niespodzianek sportowych i rozrywkowych. Jednym słowem - kto tego nie zobaczy na żywo - niech żałuje.
Zarząd Klubu wierzy w jaworznicką sportową publiczność, która potrafi wspaniałym dopingiem stworzyć niesamowity klimat i spotęgować sportowe emocje.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.