Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-22

 
JURGEN BRAHMER OTWARTY NA WALKĘ Z ANDRZEJEM FONFARĄ

Zaledwie kilka dni minęło od walki Andrzeja Fonfary (27-3, 16 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr, a do kolejnego starcia z Polakiem przymierzana jest już spora ilość zawodników. Nasz rodak najchętniej zmierzyłby się w pojedynku rewanżowym z Adonisem Stevensonem, ale na horyzoncie pojawiają się też inne, równie ciekawe opcje.


KLICZKO vs JENNINGS: LET'S GO CHAMP NA OSTATNIEJ KONFERENCJI

Za nami ostatnia konferencja prasowa promująca sobotnią walkę Władimira Kliczki (63-3, 53 KO) z Bryantem Jenningsem (19-0, 10 KO). Panowie byli pewni swego, ale grzecznie i z uznaniem wypowiadali się o sobie nawzajem. Jak zwykle więc najciekawiej zrobiło się, gdy głos - oczywiście nieproszony, zabrał Shannon Briggs (58-6-1, 51 KO). "The Cannon" nie został dopuszczony bezpośrednio do Kliczki, ale sławne już "Let's go champ" usłyszeliśmy przynajmniej kilkadziesiąt razy.


CUNNINGHAM OFICJALNIE U HAYMONA

Zgodnie z zapowiedziami Steve Cunningham (28-7, 13 KO), któremu niedawno wygasł kontrakt ze stajnią Main Events, związał się umową z Alem Haymonem. 38-latek z Filadelfii ma nadzieję, że potężny doradca zapewni mu wielkie walki na koniec kariery.


MARCIN SIWY: FORMA ROŚNIE

Jak już informowaliśmy Was przedwczoraj, Marcin Siwy (10-0, 4 KO) związał się promotorskim kontraktem ze stajnią Tymex Boxing Promotion, kierowaną przez Mariusza Grabowskiego. Pięściarz najcięższej kategorii nie ukrywa radości z takiego obrotu i liczy teraz na długą, owocną współpracę.