Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-06

 


MAYWEATHER vs PACQUIAO: REKLAMA WALKI

Już tylko 26 dni dzieli nas od najbardziej wyczekiwanej walki ostatnich lat. 2 maja na ringu w MGM Grand w Las Vegas Floyd Mayweather (47-0, 26 KO) zmierzy się z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) w pojedynku, którego stawką będą tytuły WBC, WBA Super, WBO i The Ring w wadze półśredniej. Zwycięzca będzie też mógł dumnie nosić miano najlepszego pięściarza dekady i jednego z największych w historii tego sportu. Zapraszamy do obejrzenia budującego napięcie filmiku promocyjnego!FRANKIE GOMEZ: POKAŻĘ NA CO MNIE STAĆ W TEJ KATEGORII

Frankie Gomez (18-0, 13 KO) w wieku siedemnastu lat dotarł aż do finału seniorskich mistrzostw świata. Ciągle funkcjonuje w świadomości kibiców jako jeden z największych talentów, ale pierwszy naprawdę duży test przejdzie dopiero 9 maja w Houston podczas gali Alvarez vs Kirkland, gdzie zmierzy się w limicie kategorii junior półśredniej z Humberto Soto (65-8-2, 35 KO), byłym mistrzem świata trzech dywizji, od piórkowej do lekkiej.


MANSOUR CHCE... OGOLONEGO DAWEJKĘ

Amir Mansour (21-1, 16 KO) już 8 maja podczas gali w Filadelfii pokazywanej przez stację ESPN stoczy pojedynek z mającym polskie korzenie Joeyem Dawejko (14-3-2, 7 KO), byłym mistrzem świata juniorów. Ale stawia mu warunek - Musisz zgolić albo przynajmniej podciąć swoją brodę.