PIĄTKOWSKA, RUNOWSKI I WASILEWSKI W DZISIEJSZYM PUNCHERZE

Ewa Piątkowska (6-0, 4 KO), Przemysław Runowski (8-0, 2 KO), Andrzej Wasilewski i Janusz Pindera będą gośćmi Mateusza Borka w bokserskiej części dzisiejszego odcinka programu "Puncher" w Polsat Sport News.

Tematem rozmowy będzie najbliższa gala KnockOut Promotions, która odbędzie się w piątek w Gliwicach. Wystąpią na niej Piątkowkska i Runowski, a w walce wieczoru Marcin Rekowski (15-1, 12 KO) zmierzy się z Gbengą Oloukunem (19-11, 12 KO).

W części poświęconej MMA w studiu pojawią się Tomasz Marciniak i Łukasz Jurkowski, którzy opowiedzą o zbliżającej się wielkimi krokami pierwszej w Polsce gali UFC.

Początek programu o godzinie 20:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 06-04-2015 18:07:12 
I co Wasilewski powiew studio? Że Runowski będzie walczył z niepokonanym (groźnym) Węgrem, a rywalka dla Piątkowskiej na niecałe pięć dni przed walką jest jeszcze nieznana?

Ta gala to jeden wielki bullshit!

Gdyby nie Rekowski-Oloukun i Kopytek-Karapetyan (starcie podkradzione z gali "Babilona" w Legionowie, tylko po to, żeby ratować tą śmieszną imprezę w Gliwicach) nie warto byłoby wogóle pisać o tej gali!

Gala pana Babilońskiego tydzień później w Legionowie świetne walki, a zestawienia potwierdzone na ok. 2 miesiące przed imprezą! I to prawdziwy kibic docenia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.