PERIBAN RYWALEM WRACAJĄCEGO WARDA?

Informowaliśmy już Was o tym, że nieaktywny od półtora roku Andre Ward (27-0, 14 KO) powróci do akcji 20 czerwca na ringu w Oracle Arena w Oakland. Teraz pojawiają się pierwsze informacje o potencjalnym rywalu.

A tym według ostatnich doniesień mógłby być były pretendent do pasa WBC, Marco Antonio Periban (21-3-1, 13 KO). Meksykanin po fatalnej serii czterech walk bez zwycięstwa udanie powrócił w końcu punktową wygraną w połowie marca nad Octavio Castro.

- Negocjacje są na etapie powiedzmy 70 procent i mam nadzieję, że w ciągu kilku dni zamkniemy sprawę. Co prawda wiemy, że obóz Warda poza nami prowadzi jeszcze rozmowy z innym pięściarzem, lecz wierzymy, że ostatecznie zmierzą się z nami - powiedział Osvaldo Kuchle, współpromotor Peribana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarkS
Data: 06-04-2015 13:19:29 
Nie ma po co oglądać tej walki. Ward mimo przerwy nawet po suto zastawionych świętach w Polsce trzymając wskazujący palec prawej ręki w dupie , a lewą głaskając się po siurku wygrywa tę walkę do zera.
 Autor komentarza: starycap
Data: 07-04-2015 13:46:55 
No ten gostek to naprawdę sprawdzi Warda.Ale może też być iż już jest po nim pozamiatane bo to prawie 2 lata przerwy.A styl jaki prezentował-flaki z olejem wymaga ciagłego mieszania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.