Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-28

 


MAŁE PIĘŚCI: NOWE WOJNY SUKCESYJNE (cz. 2)

Druga część proroczej oktalogii ''Małych pięści'', która opisuje przebieg najważniejszych walk nadchodzącego okresu bezkrólewia. Tym razem bierzemy na warsztat pojedynek Kowaliow vs Stevenson, jak zawsze rzucając wyzwanie dziennikarzom i czytelnikom. Ta wojna się nigdy nie skończy.DZIŚ W NOCY WRACA LEGENDARNA 'BRZYTWA'!

"Brzytwa" była tylko jedna, ale dziś w nocy znów spróbuje zaciąć przy goleniu. Posiadacz prawdopodobnie najlepszego lewego haka w historii wagi ciężkiej - Donovan "Razor" Ruddock (38-5-1, 29 KO), powróci dziś w nocy w swoim Ontario. Warto dodać młodszym kibicom, że urodzony na Jamajce Kanadyjczyk ma już ponad 51 lat na karku!

WSB: JABŁOŃSKI WYGRAŁ, ALE JEDEN SĘDZIA UKRADŁ MU PUNKT!

Drużyna Rafako Hussars Poland przegrała 2:3 z faworyzowanym zespołem Azerbaijan Baku Fires w kolejnym spotkaniu elitarnej ligi WSB. Dla nas najważniejszy był jednak pojedynek Tomasza Jabłońskiego w wadze średniej. Polak wygrał, ale został "przekręcony" przez jednego z sędziów i wygrał tylko niejednogłośnie. Ten fakt niestety może zadecydować o ostatecznej nominacji olimpijskiej.