Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-24

 KELL BROOK: W LECIE CHCĘ WIELKICH WALK

Kell Brook (33-0, 22 KO) w najbliższą sobotę podejdzie do pierwszej obrony tytułu mistrza świata federacji IBF wagi półśredniej. Jest jednak tak bardzo pewny zwycięstwa nad Ionutem Danem Ionem (34-2, 18 KO), oficjalnym pretendentem, że już zabukował wraz ze swoim promotorem Eddie Hearnem bilety na walkę Floyda Mayweathera Jr (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO), do jakiej dojdzie 2 maja w Las Vegas.MAYWEATHER-PACQUIAO: KOLEJNY TALENT NA GALI

Promowany przez Mayweather Promotions pięściarz kategorii junior średniej Chris Pearson (11-0, 9 KO) to najnowsze nazwisko dodane do rozpiski majowej gali Mayweather-Pacquiao. 24-latek zmierzy się w Las Vegas w zakontraktowanym na dziesięć rund pojedynku z urodzonym w Londynie Saidem El Harrakiem (12-2-2, 7 KO).

BOGATY PROGRAM MISTRZOSTW ŚLĄSKA - SOSNOWIEC

Możemy oczekiwać emocjonujących pojedynków, bo Mistrzostwa Śląska w Sosnowcu (26-29.03.2015), będą nie tylko sprawdzianem zawodników z wszystkich kategorii wiekowych, ale najlepsi otrzymają powołanie do kadry Śląska, a juniorzy otrzymają bilety na Mistrzostwa Polski w Wałczu. Informacje w rozwinięciu.DeGALE OTWARTY NA WALKĘ Z GOŁOWKINEM

James DeGale (20-1, 14 KO) spotka się niebawem z Andre Dirrellem (24-1, 16 KO) w walce o pas IBF w wadze super średniej. Brytyjczyk jest pewny wygranej i zapowiada, że po tym, jak już zdobędzie tytuł, będzie go bronić w starciach z największymi nazwiskami.

MUNDINE-TROUT 9 MAJA NA GALI HAYMONA

Po blisko trzech latach przerwy Anthony Mundine (47-6, 27 KO) wraca na amerykański ring. Australijczyk będzie 9 maja bronić tytułu WBC Silver w wadze junior średniej w starciu z Austinem Troutem (28-2, 15 KO). Walka odbędzie się w San Antonio na gali Premier Boxing Champions.


FOTORELACJA: DĄBROWSKI vs TALAREK

Po raz ostatni wracamy do gali w Brodnicy. Prezentujemy Wam naszą fotorelację z potyczki Norberta Dąbrowskiego (17-2, 6 KO) z twardym jak zwykle Robertem Talarkiem (10-10-2, 5 KO). Po ośmiu rundach stosunkiem głosów dwa do remisu zwyciężył podopieczny Andrzeja Gmitruka.


GARY RUSSELL Jr: GONZALEZ GROŹNIEJSZY NIŻ ŁOMACZENKO

Gary Russell Jr (25-1, 14 KO) dziewięć miesięcy temu już raz podszedł do walki o mistrzostwo świata, jednak przegrał na punkty z Wasylem Łomaczenko (3-1, 1 KO). W najbliższą sobotę stanie przed drugą taką szansą, gdy wyjdzie naprzeciw Jhonny'ego Gonzaleza (57-8, 48 KO), championa wagi piórkowej według federacji WBC.