TURNIEJ im. JURIJA KUDRIASZEWA: TRZY MEDALE POLAKÓW

W dniach od 20 do 22 marca w Sillamae w Estonii odbył się XII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Jurija Kudriaszewa. W turnieju startowało siedem reprezentacji klubów z Rosji, Szwecji, Litwy, Łotwy, Białorusi, Polski i Estonii.

W rywalizacji uczestniczyło 70 zawodników. Polskę reprezentowali zawodnicy z Boks Fordon Bydgoszcz z trenerem Mieczysławem Muchą. Polski klub wprowadził do finału dwóch zawodników, a łącznie przywieźli oni trzy medale.

W kategorii senior w wadze 91 kg. złoty medal zdobył Adam Mulewski, który pokonał Aleksieja Dmitrijewa z Estonii. Srebrny medal wywalczył w wadze 38 kg. młodzik - Hubert Grzywiński, natomiast brązowy medal w kat. seniora w wadze 69 kg wywalczył Kacper Właśniak.