Archiwum wiadomości z dnia: 2014-12-05

 PAWEŁ KŁAK O WALKACH SĘKA I DĄBROWSKIEGO W MONACHIUM

Paweł Kłak wspomaga z narożnika Darka Sęka (21-1-1, 7 KO), który 20 grudnia w Monachium skrzyżuje rękawice z Robinem Krasniqi (42-3, 16 KO). Bardzo możliwe, że podczas tego samego wieczoru pokaże się również Norbert Dąbrowski (16-2, 6 KO), choć jego pojedynek czeka jeszcze na potwierdzenie. O tych dwóch potyczkach w rozmowie z BOKSER.ORG - zapraszamy.ALEKSANDER USYK: ZAKOŃCZYĆ ROK Z PRZYTUPEM

Aleksander Usyk (5-0, 5 KO) to kolejny znakomity pięściarz zza naszej wschodniej granicy, który przebojem podbija rynek boksu zawodowego. Ukrainiec - aktualny mistrz olimpijski, już w następną sobotę podejdzie w Kijowie do pierwszej obrony interkontynentalnego pasa federacji WBO kategorii junior ciężkiej.


ROCKY JUAREZ DOSTANIE JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ?

Rocky Juarez (30-10-1, 21 KO) to z pewnością jeden z najwybitniejszych pięściarzy, którzy nie zdobyli tytułu. Wspaniały na ringach olimpijskich - mistrz globu z 1999 roku i srebrny medalista olimpijski z Sydney (2000), jako zawodowiec sześciokrotnie podchodził do walki o pas, ale raz zremisował i pięciokrotnie przegrał. Teraz otwiera się przed nim kolejna furtka.
NARODZINY GWIAZDY? LEMIEUX SPRÓBUJE ZNOKAUTOWAĆ ROSADO

O Davidzie Lemieux (32-2, 30 KO) mówi się od dłuższego czasu, ale mocno bijący Kanadyjczyk wciąż pozostaje w cieniu czołowych zawodników kategorii średniej. 25-latek zapewnia, że jest gotowy, aby z niego wyjść, a pierwszy krok ma postawić już w weekend, kiedy zmierzy się na Brooklynie z twardym Gabrielem Rosado (21-8, 13 KO).