HEARN SPOTKAŁ SIĘ Z HAYMONEM, FROCH-CHAVEZ POD KONIEC MARCA?

Eddie Hearn, promotor Carla Frocha (33-2, 24 KO), ma nadzieję, że po wielu zawirowaniach w marcu uda się w końcu doprowadzić do walki Brytyjczyka z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO). - Wszystkie strony chcą tego pojedynku, nigdy dotąd tak mocno nie wierzyłem, że do niego dojdzie - stwierdził szef Matchroom Boxing.

Optymizm Hearna to wynik spotkania z Alem Haymonem, potężnym doradcą, który niedawno podpisał kontrakt z meksykańskim zawodnikiem.

- To było fascynujące spotkanie. Haymon to bardzo bystry facet, ma olbrzymie ambicje. Wspaniale było usłyszeć jego plany. Rozmawialiśmy m.in. o walkach Froch-Chavez i Brook-Khan. Poruszyliśmy też temat naszej ekspansji na amerykański rynek. Myślę, że będziemy mieli z Haymonem bardzo dobre relacje. Kierujemy się podobnymi wartościami – powiedział brytyjski promotor.

Froch od dłuższego czasu podkreśla, że walka z Chavezem to jego cel numer jeden. I na obecną chwilę w zasadzie jedyny – jeżeli do pojedynku z Meksykaninem nie uda się doprowadzić, "Kobra" prawdopodobnie przejdzie na bokserską emeryturę.

- Carl spokojnie czeka, nie wydzwania do mnie i nie wypytuje o sytuację. To ja do niego teraz dzwoniłem, aby powiedzieć, żeby przygotował buty do biegania, tak na wszelki wypadek. Carl jest gotowy. Analizował Chaveza. Już teraz brakuje mu tylko 10 funtów do osiągnięcia limitu wagi superśredniej – stwierdził Hearn.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: thunder
Data: 05-12-2014 15:23:42 
Przereklamowany Chavez.. Ojcu nawet butów nie jest godzien wiązać.. Mam nadzieje że Cobra Froch.. oddzieli wkońcu mężczyzn od chłopców.... i pokaze Klase..
 Autor komentarza: progresywny
Data: 05-12-2014 15:41:37 
Ja bym stawiał na Frocha na punkty po zaciętej walce. Chavez to kawał twardego zawodnika. Myślę, że Froch zasłużył na taką walkę.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 05-12-2014 16:42:11 
O tak! Co prawda wolałbym zobaczyć Gołowkina z jedym z tej dwójki, ale tą walką tez nie wzgardze.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 05-12-2014 18:28:47 
to będzie bardzo dobra walka. fajne zestawienie, dwóch twardzieli, z sercem. Będzie dobrze jak do niej dojdize
 Autor komentarza: progresywny
Data: 05-12-2014 22:51:20 
Past prime Froch (który myśli jeszcze o 1-2 kasowych walkach i o emeryturze sportowej) oszukał 2 razy młodego, sprytnego i utalentowanego Grovesa, który był w swoim prime. Dał świetną wojnę z Kesslerem po raz drugi, znokautował Luciana Bute, z którego robiło się dominatora i pogromcę Warda no i nie zapomnę jak lał niemieckiego mistrza Abrahama :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.