Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-15

 
FOTORELACJA: KRYNICA OPEN 2014

Prezentujemy fotorelację z Ogólnopolskiego Turnieju Bokserskiego 'Krynica Open' zorganizowanej przez LUKS Jas-Pol, Krynica Zdrój (13.11.2014). Wśród nagród dla zawodniczek znalazł się oczywiście "Górski" rower.


PUCHAR POLSKI JUNIORÓW 2014 NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Najlepsi waleczni juniorzy wystąpią w Pucharze Polski w Nowym Dworze Mazowieckim (20-23.11.2014). Wśród gości honorowych na imprezie pojawi się Czesław Ptak i Józef Grudzień oraz Kadra szkoleniowa 'Rafako Hussars Poland' Zbigniew Raubo i Jerzy Baraniecki. Program w rozwinięciu.

WALCZAK Z MAKAREM NA GALI SNARSKIEGO

Sylwester Walczak (4-15-1) dał się poznać jako solidny tester młodych prospektów, boksując w grupie Silesia Boxing. Teraz związał się umową z Dariuszem Snarskim i na gali nowego promotora wystąpi już 22 listopada w Białymstoku, gdzie spróbuje nieco odbudować swój rekord z Dzianisem Makarem (4-25-1, 3 KO).


SZPILKA Z DOŻYWOTNIM ZAKAZEM WSTĘPU DO USA

Artur Szpilka (17-1, 12 KO) zamierza na początku przyszłego roku wyruszyć do Stanów Zjednoczonych, gdzie chce się rozwijać pod okiem nowego trenera. O wylot nie będzie jednak łatwo. Jak zdradził w rozmowie z Super Expressem promotor pięściarza Andrzej Wasilewski, "Szpila" ma dożywotni zakaz wstępu do USA.DAWEJKO NOKAUTUJE I CELUJE W MANSOURA

Joey Dawejko (13-3-2, 6 KO) zaliczył w nocy kolejne zwycięstwo, wygrywając na gali w Chester w Pensylwanii w ciągu 158 sekund z Rafyordem Johnsonem (10-16, 6 KO). To trzeci kolejny triumf odniesiony przez mającego polskie korzenie Amerykanina w pierwszej rundzie.ARTUR SZPILKA: TO JAKIŚ 'BULLSHIT'

- To jest ciężka sprawa, bo bardzo szanuję trenera, ale chcę coś zmienić w swoim boksie. Jeśli nie znajdę nic nowego, to na pewno wrócę - powiedział przed momentem przy okazji walki Kliczko vs Pulew goszczący w studiu telewizyjnym Artur Szpilka (17-1, 12 KO).

NOWY TRENER CHWALI PATRYKA SZYMAŃSKIEGO

Patryk Szymański (11-0, 6 KO) przygotowuje się pod okiem Chico Rivasa do pierwszej walki po podpisaniu kontraktu menadżerskiego z Alem Haymonem. Jak widać współpraca między panami układa się dobrze, bo nowy trener pięściarza z Konina chwali swojego podopiecznego.SNARSKI: ŚWIERZBIŃSKI FAWORYTEM

- Robert Świerzbiński jest faworytem walki o mistrzostwo świata federacji WBF wagi średniej, choć czarnoskóry Patrick Mendy też potrafi nieźle boksować - mówi promotor Dariusz Snarski ze stajni Wschodzący Białystok Boxing Team przed główną walką gali, która odbędzie się 22 listopada w Białymstoku. Transmisję przeprowadzi Orange Sport.


NIETES OBRONIŁ TYTUŁ

Donnie Nietes (34-1-4, 20 KO) od ponad siedmiu lat pozostaje mistrzem świata - najpierw wagi słomkowej, obecnie junior muszej według organizacji WBO. Filipińczyk przed momentem obronił swój tytuł po raz kolejny.


MARIUSZ WACH O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WALCE Z TRAVISEM WALKEREM

Mariusz Wach (28-1, 15 KO) po wygranej nad Samirem Kurtagiciem kolejny pojedynek stoczy już 12 grudnia, mając naprzeciw siebie Travisa Walkera (39-12-1, 31 KO). O przygotowaniach do tej potyczki, ale również zachowaniu Shannona Briggsa czy dzisiejszej walce Kliczko vs Pulew - wszystko w obszernym i ciekawym wywiadzie Marcina Filipowskiego.