BOJCOW POZNAŁ GRUDNIOWEGO PRZECIWNIKA

Kreowany swego czasu na przyszłą gwiazdę wagi ciężkiej Denis Bojcow (34-1, 26 KO) poznał nazwisko rywala, z którym zmierzy się 6 grudnia na gali w Oldenburgu. Naprzeciw Rosjanina stanie 40-letni Brazylijczyk George Arias (55-11, 41 KO).

Pięściarz z Ameryki Południowej boksował w swojej karierze z kilkoma znanymi nazwiskami, m.in. Audleyem Harrisonem, Tarasem Bidenką i Juanem Carlosem Gomezem. Wszystkie te walki przegrał, a imponującą liczbę zwycięstw nabił w swojej ojczyźnie, gdzie stoczył zdecydowaną większość pojedynków, boksując z anonimowymi na pięściarskiej scenie zawodnikami.

Bojcow chce się starciem z Brazylijczykiem odbudować po ubiegłorocznej niespodziewanej porażce z Alexem Leapaiem. Do najbliższego występu przygotowuje się pod okiem Ulliego Wegnera, który ma wyprowadzić Rosjanina na właściwą ścieżkę i przybliżyć do walki o tytuł, która była na wyciągnięcie ręki przed przegraną z Australijczykiem.

Na gali w Oldenburgu wystąpi też Paweł Głażewski (23-2, 5 KO), który zaboksuje o regularny pas WBA w wadze półciężkiej z Juergenem Braehmerem (44-2, 32 KO). W innej mistrzowskiej walce zmierzą się czempion IBF w kategorii cruiser Yoan Pablo Hernandez (29-1, 14 KO) oraz Ola Afolabi (21-3-4, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.