Archiwum wiadomości z dnia: 2014-11-13

 

BRIGGS PROWOKUJE, KLICZKO IGNORUJE

- Dajcie mi coś zjeść - wrzeszczał przyklejony do szyby Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO), który nie został wpuszczony na trening medialny Władimira Kliczki (62-3, 52 KO) oraz Kubrata Pulewa (20-0, 11 KO), ale i tak wzbudził największe zainteresowanie mediów.


OQUENDO NIE DOSTAŁ PIENIĘDZY ZA CZAGAJEWA, CHCE REWANŻU

Fres Oquendo (37-8, 24 KO) miał zagwarantowany milion dolarów za walkę wziętą niemal w ostatniej chwili. Pomimo tego dał wyrównaną potyczkę Rusłanowi Czagajewowi, przegrywając stosunkiem głosów dwa do remisu. Teraz "The Big O" żali się, że nie dostał swojej gaży i domaga się rewanżu. Pieniędzy nie zobaczyli na oczy także jego promotorzy.


DONG: MÓJ WZROST TO NIE WSZYSTKO

W nocy z czwartku na piątek w kalifornijskim Indio drugą zawodową walkę stoczy mierzący 211 cm Chińczyk Taishan Dong (1-0, 1 KO). Dla wielu pochodzący z Państwa Środka olbrzym stanowi wyłącznie bokserską ciekawostkę, a nie poważnego kandydata do sukcesów w wadze ciężkiej, jednak Dong zamierza udowodnić, że wzrost bynajmniej nie jest jego jedynym atutem.


NA ŻYWO: MUSZYNIANKA CUP 2014 KRYNICA ZDRÓJ

Zapraszamy na transmisję z walk kobiet podczas Krynica Open (13.11.2014) z Krynicy Zdrój. Jest to swoista rozgrzewka w sportach kontaktowych w tym mieście, bo już jutro rozpoczynają się zawody w Kickboxingu, z których również będzie można zobaczyć bezpośrednią relację na bratnim portalu SPORTY-WALKI.ORG. Wyniki i poszczególne walki w rozwinięciu.
ŁAPIN NARZEKA NA KOSTECKIEGO

Na pewno mało kto spodziewał się porażki Dawida Kosteckiego (39-2, 25 KO) z Andrzejem Sołdrą, a jednak, stało się. Wielu zrzuciło to na bark długiej przerwy, lecz trenujący "Cygana" Fiodor Łapin nie ukrywa rozgoryczenia postawą swojego podopiecznego.DARIUSZ SĘK O PORAŻCE KOSTECKIEGO Z SOŁDRĄ

- Byłem załamany postawą samozwańczego mistrza świata - odgryza się Dariusz Sęk (21-1-1, 7 KO). Chodzi oczywiście o jego wcześniejsze przepychanki słowne z Dawidem Kosteckim (39-2, 25 KO), który niespodziewanie przegrał z Andrzejem Sołdrą (11-1-1, 5 KO) w sobotni wieczór. Podopieczny Andrzeja Gmitruka skomentował dla nas krótko ten pojedynek, nie szczędząc słów krytyki pod adresem popularnego "Cygana".

W MARCU KOLEJNA WALKA KOWALIOWA?

Zunifikowany mistrz wagi półciężkiej Siergiej Kowaliow (26-0-1, 23 KO), który w weekend wypunktował słynnego Bernarda Hopkinsa (55-7-2, 32 KO), kolejną walkę stoczy prawdopodobnie w marcu. Trener Rosjanina John David Jackson zdradził, że może to być pierwszy z aż czterech przyszłorocznych pojedynków jego podopiecznego.

OBÓZ MAIDANY CHĘTNY NA WALKĘ Z PACQUIAO, GARCIĄ, KHANEM CZY COTTO

Marcos Rene Maidana (35-5, 31 KO) stoczył na przestrzeni dziesięciu miesięcy trzy bardzo ciężkie walki, dlatego odpoczynek należał się mu jak mało komu. Pomimo dwóch porażek w dobrym stylu z Floydem Mayweatherem argentyński bombardier nadal zaliczany jest do najatrakcyjniejszych zawodników w tym biznesie i liczy na walki z kolejnymi gwiazdami ringów zawodowych.