Archiwum wiadomości z dnia: 2014-09-19

 DĄBROWSKI WYPUNKTOWAŁ AMBITNEGO GRAFKĘ

Bartłomiej Grafka (10-11-1, 4 KO) w ostatnim czasie porzucił pracę i zajął się boksem zawodowym na poważnie. Efekty jego "przemiany" mogliśmy oglądać dziś na gali w Radomiu. Mimo wszystko pięściarz Silesia Boxing przegrał wysoko na punkty z Norbertem Dąbrowskim (16-2, 6 KO).


DAREK SĘK O WALCE W RADOMIU I NIEDOSZŁYM WYSTĘPIE PODCZAS PBN

Dziś wieczorem podczas gali w Radomiu Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) skrzyżuje rękawice z niedawnym pretendentem do mistrzostwa Europy wagi półciężkiej, Mohamedem Belkacemem (21-7-1, 9 KO). O tej walce, przygotowaniach do niej, ale również niedoszłej potyczce z Dawidem Kosteckim (39-1, 25 KO) wracającym podczas Polsat Boxing Night, w wywiadzie nagranym tuż po ceremonii ważenia.HAYE: WILDER NA POCZĄTKU ALBO STIVERNE W KOŃCÓWCE

Wracający po ciężkiej kontuzji David Haye (26-2, 24 KO) z ogromnym zainteresowaniem obejrzy pojedynek mistrza świata WBC wagi ciężkiej Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) z obowiązkowym pretendentem Deontayem Wilderem (32-0, 32 KO). - Stiverne wygra w końcówce albo Wilder na początku - typuje "Hayemaker", który chętnie zmierzy się ze zwycięzcą w 2015 roku.
GIENNADIJ GOŁOWKIN: HBO GREATEST HITS

Mistrz świata WBA Super i IBO Giennadij Gołowkin (30-0, 27 KO) to prawdziwy postrach wagi średniej. Żaden zawodnik ze ścisłej czołówki nie przejawia cienia chęci skrzyżowania rękawic z kazachskim królem nokautu, dlatego "GGG" po kolei rozbija w drobny mak niezłych pretendentów, czekając na większe wyzwania. Tymczasowy czempion WBC Marco Antonio Rubio (59-6-1, 50 KO) wprawdzie nie będzie faworytem, ale może dać Gołowkinowi dobrą walkę. Ich pojedynek odbędzie się 18 października na gali w Carson, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia najlepszych momentów w dotychczasowej karierze Giennadija.


EDWIN RODRIGUEZ WRACA ZA MIESIĄC

Dziesięć miesięcy temu Edwin Rodriguez (24-1, 16 KO) miał u stóp cały świat, ale najpierw zakpił sprawę z wagą, przekraczając limit kategorii super średniej o blisko kilogram, a potem dostał lekcję od Andre Warda. Długo odpoczywał, aż w końcu ogłoszono datę jego powrotu.


ŁAPIN: KOŁODZIEJ MUSI BOKSOWAĆ Z GŁOWĄ

Fiodor Łapin nie ma złudzeń i wie, że trenowany przez niego Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) nie jest faworytem walki o mistrzostwo WBA w wadze junior ciężkiej z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO). Zapewnia jednak, że przy odpowiednim nastawieniu "Harnaś" może sprawić niespodziankę.


CIEŚLAK ZMĘCZONY ZBIJANIEM WAGI, ALE GOTOWY NA NAJWIĘKSZY TEST

Jedna z największych nadziei polskiego boksu Michał Cieślak (6-0, 3 KO) dziś wieczorem na gali w Radomiu przejdzie najważniejszy test w dotychczasowej karierze. Radomianin zmierzy się z cenionym Ismailem Abdoulem (54-30-2, 20 KO), który sprawdził prawie całą europejską (i polską) czołówkę kategorii junior ciężkiej. - W jego oczach nic nie wypatrzyłem, bo szybko się odwrócił - powiedział zmęczony zbijaniem wagi Cieślak. Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu.SYROWATKA O WALCE Z CHUDECKIM I GALI W RADOMIU

Michał Syrowatka (9-0, 2 KO) stoczy dziś pojedynek z Łukaszem Janikiem (12-6-1, 6 KO), ale myślami wybiega już nieco dalej, bo wszystko wskazuje na to, że 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie zmierzy się z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). - Dwa razy przegrałem z nim w amatorstwie, teraz chcę się zrewanżować - mówi nam Syrowatka. Posłuchajcie całej rozmowy!

SPADAFORA DLA PROWODNIKOWA?

Z obozu Paula Spadafory (49-1-1, 19 KO) wyciekła informacja, że dawny mistrz świata wagi lekkiej prawdopodobnie stoczy w Rosji walkę z byłym championem kategorii junior półśredniej, Rusłanem Prowodnikowem (23-3, 16 KO).ZWYCIĘSKI SYROWATKA JUŻ MYŚLI O WALCE Z CHUDECKIM

Kilkadziesiąt minut temu Michał Syrowatka (10-0, 2 KO) pewnie wypunktował Łukasza Janika (12-6-1, 6 KO) w ośmiorundowej walce. Zwycięzca nie myśli jednak o odpoczynku, tylko o przygotowaniach do kolejnego pojedynku - wszystko wskazuje na to, że 8 listopada na gali Polsat Boxing Night w Krakowie Syrowatka zmierzy się z Michałem Chudeckim (10-0-1, 3 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy nagranej tuż po starciu z Janikiem.
WASZYM ZDANIEM: GALA W RADOMIU

Już za chwilę rozpocznie się gala w Radomiu, gdzie w głównej walce wieczoru Dariusz Sęk (20-1-1, 7 KO) zetrze się w ringu z Mohomadem Blkacem (21-7-1, 9 KO). To jest temat dla Was - kibiców. Tu możecie wymieniać swoje opinie na temat tego pojedynku oraz całego wieczoru.NORBERT DĄBROWSKI PO ZWYCIĘSTWIE NAD GRAFKĄ

Bartłomiej Grafka (10-11-1, 4 KO) w ostatnim czasie porzucił pracę i zajął się boksem zawodowym na poważnie. Efekty jego "przemiany" mogliśmy oglądać dziś na gali w Radomiu. Mimo wszystko pięściarz Silesia Boxing przegrał wysoko na punkty z Norbertem Dąbrowskim (16-2, 6 KO). Zobaczcie, co "Noras" miał do powiedzenia po zwycięstwie.
POJEDYNKI KOŁODZIEJA I 'DIABLO' W POLSACIE SPORT

27 września telewizja Polsat Sport pokaże na żywo galę w Moskwie, na której swoje mistrzowskie pojedynki stoczą dwaj polscy pięściarze - Paweł Kołodziej zmierzy się z czempionem federacji WBA wagi cruiser Denisem Lebiediewem, a Krzysztof Włodarczyk w kolejnej obronie pasa WBC skrzyżuje rękawice z innym Rosjaninem, Grigorijem Drozdem. Informacje potwierdził w studiu przed galą w Radomiu dziennikarz stacji, Mateusz Borek.


CIEŚLAK: TYDZIEŃ PRZERWY I WRACAM DO TRENINGÓW

Michał Cieślak (7-0, 3 KO) ma już za sobą pierwszy poważny test w karierze. Stary wyjadacz Ismail Abdoul (54-31-2, 20 KO) oczywiście nie dał sobie zrobić żadnej krzywdy, ale przynajmniej polski prospekt przeboksował pełne sześć rund. - Tydzień odpoczynku i wznawiam treningi pod październikową galę w Ełku - mówi nam Cieślak. Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu!
BRADLEY vs CHAVES 13 GRUDNIA W LAS VEGAS

Zgodnie z zapowiedziami Timothy Bradley (31-1, 12 KO) zmierzy się w kolejnym pojedynku z Argentyńczykiem Diego Gabrielem Chavesem (23-2, 19 KO). Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, ale to już tylko formalność. Walka ma się odbyć 13 grudnia w The Cosmopolitan w Las Vegas.