Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-11

 

WIDEO: CZUDINOW vs BOUADLA

W sobotni wieczór Dimitrij Czudinow (14-0-2, 9 KO) porozbijał podczas gali w Sewastopolu doświadczonego Mehdi Bouadlę (30-6, 11 KO), skutecznie broniąc po raz drugi tytułu mistrza świata wagi średniej federacji WBA w wersji tymczasowej. Zobaczcie jak wyglądała ta jednostronna walka.


MUE: PORAŻKA SZWEDOWICZA

Niewątpliwie na naszym podwórku największa i najbardziej zażarta rywalizacja panuje w wadze średniej. Podczas trwających Mistrzostw Unii Europejskiej w Sofii nasz kraj reprezentował Arkadiusz Szwedowicz, który przed momentem stoczył potyczkę z Gochą Baduraszwilim - niestety przegraną.


GAVERN: RZUCĘ SIĘ NA WILDERA

Jason Gavern (25-16-4, 11 KO) po raz kolejny został rzucony na pożarcie, tym razem przez Deontaya Wildera (31-0, 31 KO). Amerykański journeyman bynajmniej jednak nie składa broni. Były rywal Mariusza Wacha zapowiada, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby w najbliższą sobotę zaszokować bokserski świat.ESPINOZA: HOPKINS WCIĄŻ MILE WIDZIANY NA SHOWTIME

Decyzją o walce na HBO z Siergiejem Kowaliowem (25-0-1, 23 KO), która odbędzie się 8 listopada, Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) pokrzyżował nieco plany telewizji Showtime, usiłującej skonfrontować 49-latka z Adonisem Stevensonem. Szef sportu tej stacji Stephen Espinoza zapewnia jednak, że nie wpłynie to na zmianę relacji i "Kosmita" wciąż będzie mile widziany na Showtime.KRZYSZTOF WŁODARCZYK: CHODZIŁEM NA DUŻE USTĘPSTWA

- Ja tylko trenuję. Wszystko stoi w miejscu i wszystko zależy od moich promotorów - mówi w rozmowie z Karoliną Owczarz ostro i bezkompromisowo Krzysztof Włodarczyk (49-2-1, 35 KO) o wciąż nie zamkniętych negocjacjach odnośnie wrześniowej walki z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO). Jak widać konflikt między naszym jedynym mistrzem świata a promotorami wciąż nie został zażegnany.


IGOR JAKUBOWSKI: PO PROSTU ROBIŁEM SWOJE

Informowaliśmy Was wczoraj o wygranej Igora Jakubowskiego w pierwszej walce 8. Mistrzostw Unii Europejskiej rozgrywanych w Sofii. Aktualny mistrz Polski wagi ciężkiej pewnie wypunktował Jozsefa Darmosa z Węgier. Oto jak Igor widział pojedynek z własnej perspektywy.


SANCHEZ: WALKA GOŁOWKINA Z FLOYDEM BYŁABY INTERESUJĄCA

Giennadij Gołowkin (30-0, 27 KO) od dawna podkreśla, że jest gotowy walczyć z każdym zawodnikiem z przedziału wagowego 154-168 funtów. Wtóruje mu trener Abel Sanchez, który jednak zaznacza, że w kategorii junior średniej jest prawdopodobnie tylko jeden zawodnik mogący sprawić Kazachowi problemy - boksujący na co dzień w półśredniej Floyd Mayweather Jr (46-0, 26 KO).