OJCIEC DANNY'EGO GARCII OTWARTY NA WALKĘ Z PETERSONEM

Po sobotnich rozdaniach powrócił temat ewentualnej walki pomiędzy mistrzami świata kategorii junior półśredniej - posiadaczem pasa IBF Lamontem Petersonem (33-2-1, 17 KO), a championem według WBA i WBC Dannym Garcią (29-0, 17 KO).

Angel Garcia - ojciec i trener tego drugiego jest przekonany, że jego syn z łatwością zunifikowałby trzeci pas kosztem rywala.

- Na pewno nie będziemy unikać tej łatwej dla nas walki. On stoi naprzeciw ciebie i próbuje boksować, tylko że zbyt się boi by boksować otwarcie. Dla przykładu przestraszył się rekordu i nokautów Lucasa Matthysse - powiedział szkoleniowiec lidera tej dywizji.

Przypomnijmy, że w miniony weekend Garcia brutalnie zdemolował Roda Salkę w umownym limicie 142. funtów, natomiast Peterson obronił pas kosztem zastopowanego w dziesiątym starciu Edgara Santany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: basu00
Data: 11-08-2014 19:33:43 
OJCIEC DANNY'EGO GARCII OTWARTY NA WALKĘ Z PETERSONEM,stary będzie boksował??? hehehe
 Autor komentarza: Whisper
Data: 11-08-2014 19:54:44 
Świetne zestawienie. Jednakże myślę, że prędzej czy później Garcia upoluje Petersona kontrującym sierpem i będzie po zawodach. Potem zapewne walka z Floydem. (Co jak co zasłużona mimo, iż szans brak). W sumie to ciekawy zawodnik ten Garcia. Niby nie jakoś szczególnie wszechstronny, a z każdym daje sobie radę.
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 11-08-2014 21:09:22 
Ja bym powiedział, że ciekawy bo chimeryczny: dobra walka z Khanem, średnia z Judah, dobra z Matthysse, słaba z Herrerą, nicnieznacząca z Salką...; )
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 12-08-2014 08:42:52 
Garcia to ciekawy zawodnik. Lubie go bardzo ale do dziś nie potrafie rozwikłać jak wygrał z Khanem i Matthyse.
Nie kumam jak potrafi się wstrzelić z formą tak idealnie na ważne walki :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.