Archiwum wiadomości z dnia: 2014-08-06

 SALKA PEWNY SIEBIE PRZED WALKĄ Z GARCIĄ

Już w najbliższą sobotę w Barclays Center w Brooklynie dojdzie do walki pomiędzy Rodem Salką (19-3, 3 KO) i mistrzem WBA oraz WBC dywizji junior półśredniej, Dannym Garcią (28-0, 16 KO). Promotorzy byli krytykowani za wybór rywala dla Garcii, jednak Salka zamierza udowodnić, że jest godny walk na najwyższym poziomie.


NIE BĘDZIE WALKI JACKIEWICZA Z MUELLEREM

Były mistrz Europy wagi półśredniej Rafał Jackiewicz (45-11-2, 21 KO) 23 sierpnia miał zmierzyć się z mocnym Rico Muellerem (16-1-1, 11 KO), jednak ostatecznie do walki nie dojdzie. Jej stawką miał być tytuł IBO. "Wojownik" ma już jednak jednak kolejną propozycję.


BABILOŃSKI: GŁAŻEWSKI BĘDZIE MIAŁ TRUDNIEJ NIŻ CHUDECKI

Już po raz szósty z rzędu w Międzyzdrojach odbędzie się gala bokserska Babilon Promotion. - Poważny egzamin czeka 16 sierpnia Pawła Głażewskiego, trudniejszy nawet od Michała Chudeckiego, choć tego rywal Felix Lora nie przegrywa z Polakami - mówi w wywiadzie organizator Tomasz Babiloński. Transmisja w Polsacie Sport i kanale otwartym Polsatu.


WŁODARCZYK UTRACI TYTUŁ MISTRZOWSKI?

Czarne chmury gromadzą się nad Krzysztofem Włodarczykiem (49-2-1, 35 KO), który upomniał się o większe honorarium za jego planowaną walkę z Grigorijem Drozdem (38-1, 27 KO). Promotor polskiego pięściarza Andrzej Wasilewski stwierdził, że w przypadku odrzucenia propozycji walki w Moskwie "Diablo" może nawet stracić tytuł mistrza świata WBC wagi junior ciężkiej. Wtóruje mu Piotr Werner, który oświadczył, że nie ma szans na zwiększenie honorarium.