BERND BOENTE: PÓKI CO BRIGGS NIE JEST NA RADARZE WŁADIMIRA

Bernd Boente, menadżer mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF stanowczo twierdzi, że na chwilę obecną Władimir Kliczko (62-3, 52 KO) nie ma w planach walki z prześladującym go na każdym kroku Shannonem Briggsem (55-6-1, 48 KO). Jeśli wierzyć w to co mówi Boente, kolejka do Ukraińca jest znacznie dłuższa.

Kliczko, który już od dekady zdominował królewską kategorię, najbliższy pojedynek stoczy 6 września w Hamburgu, mając za pretendenta Kubrata Pulewa (20-0, 11 KO). Briggs już zapowiedział, że zjawi się na tym wieczorze i po raz kolejny wyzwie Władimira do walki. Ten jednak ma zwracać wzrok w kierunku innych - Deontay Wildera (31-0, 31 KO), Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO), Tysona Fury'ego (22-0, 16 KO) bądź Derecka Chisory (20-4, 13 KO).

- Na chwilę obecną Briggs nie znajduje się na radarze Kliczki. On czeka na zwycięzcę spotkania Deontay Wildera z Bermane'em Stiverne'em, bądź Derecka Chisory z Tysonem Fury. Całkowita unifikacja wszystkich pasów zawsze była nadrzędnym celem Władimira - zapewnia menadżer championa, chwaląc przy okazji swojego zawodnika za spokój i opanowanie przy okazji zaczepek Briggsa.

KLICZKO Z DODATKOWĄ OCHRONĄ PRZED BRIGGSEM

- Jego reakcje są znakomite. Pamiętacie jak pozostał niewzruszony kiedy opluł go Chisora? Sam nie mam pojęcia, jak on zdołał zachować wtedy taki spokój? Pozostał zrelaksowany, bo takie sprawy nie są w stanie go poruszyć i mieć na niego negatywny wpływ. Jeśli chodzi o najbliższą walkę z Pulewem, to powinna być naprawdę dobra. Pulew to najgroźniejszy pretendent Władimira od czasu jego pierwszej potyczki z Tony Thompsonem. Facet ma duże doświadczenie z boksu olimpijskiego - zakończył Boente.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: R031
Data: 06-08-2014 15:11:38 
"PÓKI CO"...
Pewnie jescze pare odcinków serialu obejrzymy. np:
Briggs nachodzi Kliczko na basenie
Briggs nachodzi Kliczko w kościele
Briggs nachodzi Kliczko w supermarkecie
Briggs nachodzi Kliczko w toalecie

i wtedy wyczekiwana prez wszystkich walka :P sie odbędzie :)
 Autor komentarza: dywizjon303
Data: 06-08-2014 15:55:56 
Mam nadzieje że Pulew zmusi do wysiłku Klitschke,bo czym lepszy przeciwnik dla Władimira tym walka staje się bardziej brzydsza,mam nadzieje że nie będzie lezal calą walke na plecach Pulewa,tak jak robil to z Povietkinem.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 06-08-2014 16:41:07 
up
nie będzie. Pulev ma 194cm
 Autor komentarza: marcinekk19
Data: 06-08-2014 18:22:38 
I być nie może ta walka miałaby sens tylko wówczas gdy Briggs by pokonał kogoś z czołówki typu Fury.Dziadek jednak sam nie dawno przyznał że interesują go walki tylko z bumami bądź Kliczką więc nia ma o czym mówić.
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 06-08-2014 18:26:33 
Jasne że Władimir ma dużo lepsze opcje.
Briggs to byłby żart i tyle.
Co do Puleva to może okazać się że będzie najtrudniejszym rywalem od Davida Haye a może okazać się że pójdzie gładko.
Dużo zależy od przygotowania Kubrata i jego podejścia do samej walki. Zobaczymy na ile starczy mu serca by z Władimirem trochę się poszarpać, po przepychać, uczynić walkę brudniejszą niż Władowi by to pasowało.
Kubrat to kawał silnego chłopa z odporną szczęką więc może napsuć trochę krwi Władimirowi.
 Autor komentarza: wojt986
Data: 06-08-2014 19:58:19 
komedią była walka Briggsa ze starszym kliczką Kogo wtedy pokonał briggs żeby na tamtą walke sobie zasłużyć? Teraz też tak będzie.A Kliczko będzie musiał strasznie oszczędzać astmatyka żeby go przewieżć pare rund.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 07-08-2014 09:24:35 
Pewnie cop by powiedział, że Pulev jest kompletnie nie znany u nas :D
I miałby rację. Walka Kliczki z Brigsem pewnie w USA sprzedałaby się nieźle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.