SALKA PEWNY SIEBIE PRZED WALKĄ Z GARCIĄ

Już w najbliższą sobotę w Barclays Center w Brooklynie dojdzie do walki pomiędzy Rodem Salką (19-3, 3 KO) i mistrzem WBA oraz WBC dywizji junior półśredniej, Dannym Garcią (28-0, 16 KO). Tytuły nie będą stawką walki, ponieważ federacje nie wyraziły na to zgody. Promotorzy byli krytykowani za wybór rywala dla Garcii, jednak Salka zamierza udowodnić, że jest godny walk na najwyższym poziomie.

- Chcę udowodnić, że jestem numerem jeden na świecie. Muszę być w najlepszej formie i pokazać pełnię swoich umiejętności przez całą walkę. To nie będzie łatwy występ. Będę zaskoczony, jeśli przegram, uwierzcie. Chcę wyjść tam, dać dobrą walkę, po której nie będzie wątpliwości, kto jest zwycięzcą - powiedział Salka.

 
Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 06-08-2014 18:43:39 
trochę komedia, że koleś przymierzany do walki z Floydem walczy z takim plackiem. nic nikomu nie umniejszając ale kim kurwa jest Rod Salka? ;-) jak dla mnie to większy mismatch niż np Mayweather vs Jackiewicz (z całym szacunkiem do Rafała bo wydaje się spoko kolesiem, no i był mistrzem Europy).
 Autor komentarza: Jabba
Data: 06-08-2014 19:06:00 
przed walką też nie ma wątpliwości kto będzie zwyciezcą.
 Autor komentarza: ADS
Data: 06-08-2014 19:38:01 
Danny Garcia od zwycięstwa z Matthysse wyraźnie spuścił z tonu.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 07-08-2014 00:19:39 
salka zrobi to samo co herrera i skopie tylek dannyemu :DDD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.