PARKER W GRUDNIU Z KIMŚ Z CZOŁÓWKI

Joseph Parker (9-0, 8 KO) ma zaplanowane dwie walki, a już może powoli myśleć o trzeciej. Utalentowany Nowozelandczyk w grudniu ma się zmierzyć z kimś z czołowej dziesiątki wagi ciężkiej.

Młody zawodnik 9 sierpnia zaboksuje w USA z anonimowym Keithem Thompsonem (7-2, 4 KO). Bardziej wymagającego przeciwnika dostanie 16 października, kiedy zmierzy się w swoim rodzinnym Auckland z doświadczonym Shermanem Williamsem (36-13-2, 19 KO). Jego promotorzy są przekonani, że w żadnej z tych walk Parker nie będzie miał problemów i już planują kolejną.

- Takie tempo mi odpowiada, jestem tym wszystkim bardzo podekscytowany. Wiem, że toczy się to dość szybko, ale musisz walczyć, jeżeli chcesz się rozwijać – powiedział 22-latek.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie grudniowym rywalem Nowozelandczyka, ale jego promotor podkreśla, że wygrana zapewni zawodnikowi miejsce w czołowej piątce rankingu WBO.

- Kandydatów jest kilku, rozpatrujemy różne opcje. Walka na pewno odbędzie się przed świętami – powiedział szef grupy Duco Events, Dean Lonergan.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pankracy
Data: 06-08-2014 13:05:20 
I pomyśleć, że taki 22 letni Parker po 12 walkach będzie miał więcej doświadczenia niż oficjalny pretendent do pasa WBC bumbomber Wilder, który ma ich na koncie już ponad 30...............................
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-08-2014 13:24:22 
W moim odczuciu troche to za szybko. Nie rozumiem tego pospiechu. Parker to ciekawy prospekt, ale żeby nie zrobili mu krzywdy..
Jesli chodzi o tego tajemniczego top 10, z którym przed świętami chce Parker zawalczyć, to obstawiam że będzie to Tony Thompson..Z drugiej strony Joseph musi wcześniej uważac na Shermana Williamsa. Czołg to grozny zawodnik..
 Autor komentarza: otke
Data: 06-08-2014 13:37:30 
ciekawy zawodnik, może w końcu ktoś z kraju fanatyków rugby powalczy o jakiś poważny pas w boksie.
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 06-08-2014 14:37:40 
pankracy

On już teraz ma lepszych rywali na rozkładzie niż bumobijca a co dopiero za te 3 walki xD
 Autor komentarza: legos
Data: 06-08-2014 22:18:54 
Ta jasne, pierwsza 10-tka, niecałe 2 miesiące po ostatniej walce haha. Na moje to może se walczyć, dostanie oklep i następne dwa lata będzie robił to co powinien teraz, czyli powoli nabierał doświadczenia. Co do bumobija to faktycznie dramat, zamiast dać mu jakiegoś twardego kołka co wystałby te 10 rund, zobaczyłby sobie jak to jest, polatał trochę w ringu, ale po co, lepiej się chlubić kolejnym nokautem na nauczycielu, równie dobrze ja tam mogę wyjść trochę polatać wkoło i dać się uśpić pierwszym ciosem, przynajmniej warunki mam dobre.....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.