Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-19

 


ADAMEK: OD TEJ WALKI BĘDZIE ZALEŻAŁA NASTĘPNA

- Coś tam się ruszam, choć jeszcze nie boksersko. Na razie jest jeszcze odpoczynek - powiedział Tomasz Adamek (49-3, 29 KO), który wciąż czeka na konkretne nazwisko rywala listopadowej gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Dwóch kandydatów do starcia z "Góralem" to Artur Szpilka (16-1, 12 KO) oraz Mariusz Wach (27-1, 15 KO).


ZOU SHIMING PEWNIE NA PUNKTY

Bob Arum zapowiadał przed dzisiejszą galą w Makau, że Zou Shiming (5-0, 1 KO) prawdopodobnie w kolejnym występie zaboksuje o mistrzostwo świata. Jego pupil jak się okazało jest w formie, bo wysoko na punkty pokonał ambitnego, acz zbyt wolnego na mistrza olimpijskiego Luisa De la Rosę (23-4-1, 13 KO).


KOLEJNA WPADKA 'NINO'

David Rodriguez (36-2, 34 KO) zanotował drugą porażkę z rzędu i chyba na dobre wypadł z obiegu w wadze ciężkiej. Tym bardziej, że popularny "Nino" dostał znów nokaut od przeciętnego zawodnika.OOM 2014: FINAŁ DZIEWCZĄT - WYNIKI

W finałowych walkach zaciętość dziewcząt dawała się we znaki sędziom bo podczas XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (16-19.07.2014) w Świdnicy większość pojedynków kończyło się niejednogłośnym werdyktem, albo była przerwana przez sędziego ringowego przed czasem. Wyniki w rozwinięciu. Jutro finały chłopców.FOTORELACJA: OOM 2014 PÓŁFINAŁ CHŁOPCÓW

Prezentujemy kilka ujęć z półfinałów i zestawienie par chłopców walczących o tytuł najlepszego kadeta w kraju, podczas ostatniej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - od przyszłego roku rywalizacja 15-16 latków stoi pod znakiem zapytania (bynajmniej tak jak w dotychczasowej formie). Zapraszamy do galerii.
SUKCES TALARKA W LONDYNIE!

Robert Talarek (7-6-2, 3 KO) już kilka dobrych walk stoczył, jednak najczęściej przegrywał po wyrównanym boju. Męczył się z nim Kamil Szeremeta czy Marek Matyja, ale Robert wczoraj w końcu zanotował poważny sukces.TOMASZ ADAMEK O POLSAT BOXING NIGHT I NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) wróci między liny 8 listopada w nowej krakowskiej hali podczas gali Polsat Boxing Night. Jego rywalem będzie Artur Szpilka (16-1, 12 KO) bądź Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Wszystko ma zostać ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej. O tym, ale także innych sprawach, w rozmowie BOKSER.ORG z naszym "Góralem", byłym mistrzem świata dwóch kategorii.
FOTORELACJA: OOM 2014 FINAŁ DZIEWCZĄT

Zapraszamy do obszernej fotorelacji z XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (16-19.07.2014). W ringu zaprezentowały się najlepsze w Polsce dziewczęta w kategorii Kadet - walcząc w 13 pojedynkach zapełniły emocjami świdnicką halę sportową. Zapraszamy do obejrzenia zatrzymanych w kadrze chwil radości z wygranych i smutku z ustąpienia złotego miejsca na podium.


OOM 2014: ZESTAWIENIE FINAŁÓW DZIEWCZĄT

Pogoda sprzyja spacerom, ale obowiązkowym punktem szanującego się kibica będzie dziś wizyta na finale 15-16 letnich dziewcząt podczas XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (16-19.07.2014) w Świdnicy. Właśnie tam zobaczymy najlepsze kadetki, które być może będą w przyszłości będą walczyć o medale najważniejszych imprez sportowych świata. Zapraszamy.