Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-14

 


ZAPOMNIANA MISTRZYNI: AGNIESZKA RYLIK

Naszą najwspanialszą pięściarką zawodową w historii jest bez wątpienia Agnieszka Rylik (17-1, 11 KO). Ta urodzona 21 stycznia 1974 roku w Kołobrzegu utalentowana zawodniczka ma na swoim koncie mistrzostwo świata i Europy wagi junior półśredniej oraz czterokrotne mistrzostwo świata w kick-boxingu. Z powodu trapiących ją kontuzji jej kariera sportowa zakończyła się nieco przedwcześnie w 2005 roku.


MOLINA Z ALEM HAYMONEM

Carlos Molina (22-5-2, 6 KO) dopiero co opuścił areszt, a już dzieją się dobre rzeczy w jego karierze. Wciąż panujący mistrz świata kategorii junior średniej według federacji IBF związał się właśnie kontraktem z potężnym Alem Haymonem.ZAPOWIEDŹ. GALA GLOBAL BOXING W ŚLESINIE

Położony w malowniczej scenerii wielkopolski Ślesin będzie gościł niebawem zawodowych bokserów. A to wszystko za sprawą grupy Global Boxing, która po raz pierwszy samodzielnie organizuje w Polsce tego typu event. Smaczku dodaje fakt, że w jednej z dwóch walk wieczoru zaprezentuje się pochodzący z pobliskiego Konina i przyciągający w rodzinnym mieście sporą grupę kibiców Patryk Szymański (10-0, 5 KO).


RUSSELL JR, ALEXANDER I GUERRERO NA GALI W CARSON

Grupa Golden Boy Promotions sfinalizowała główną kartę walk, które odbędą się 21 czerwca w StubHub Center w kalifornijskim Carson. W jednym z ciekawszych pojedynków, jak już od dłuższego czasu wiadomo, dojdzie do elektryzującej konfrontacji o pas WBO w wadze piórkowej pomiędzy Garym Russellem Jr (24-0, 14 KO) a Wasylem Łomaczenką (1-1, 1 KO).ALVARADO: MARQUEZ JEST DLA MNIE STWORZONY

Po serii wyniszczających wojen Mike Alvarado (34-2, 23 KO) zdaniem wielu nie jest już tym samym zawodnikiem co jeszcze dwa lata temu. Z tego powodu mało kto daje Amerykaninowi szanse w walce z legendarnym meksykańskim wojownikiem Juanem Manuelem Marquezem (55-7-1, 40 KO).


SĘPOLEŃSKI BOXING SHOW: HAHN vs GRUCHAŁA

Przedstawiamy walkę podczas trzeciej odsłony Gali Sępoleński Boxing Show, jaka miała miejsce w Sępólnie Krajeńskim, gdzie spotkały się drużyny z Niemiec i Polski w towarzyskim meczu z walką niedzielnego wieczoru: Brehlin vs Trzciński. W ringu zaprezentowały się zawodniczki wagi koguciej: Sandra Hahn i Paulina Gruchała.


ZAPOMNIANA MISTRZYNI: LAILA ALI

Laila Ali przyszła na świat 30 grudnia 1977 roku w Miami Beach na Florydzie jako córka legendy boksu zawodowego Muhammada Alego i jego trzeciej żony Veroniki. Ukończyła szkołę wyższą na wydziale biznesu. Następnie otworzyła salon kosmetyczny i tak zamierzała zarabiać na swoje utrzymanie. Wszystko zmieniło się jednak w 1996 roku za sprawą obejrzanej w telewizji walki dwóch niesamowitych wojowniczek tamtych czasów - Christy Martin i Deirdre Gogarty.

PATRYK SZYMAŃSKI: TRENING MEDIALNY PRZED GALĄ W ŚLESINIE

Prezentowaliśmy Wam już trening medialny Kamila Łaszczyka, pora więc na główną gwiazdę piątkowej gali w Ślesinie - Patryka Szymańskiego (10-0, 5 KO), który skrzyżuje rękawice z Andriejem Abramenką (20-5-2, 4 KO). Oto jak dziś podczas treningu dla prasy prezentował się nasz młodziutki prospekt kategorii junior średniej.
SHERMAN WILLIAMS: PIEPRZYĆ KLICZKĘ

W połowie kwietnia Sherman Williams (36-13-2, 19 KO) zaskoczył wszystkich swoimi historiami o słabej formie Władimira Kliczki (62-3, 52 KO) podczas obozu w Going, gdzie przygotowywał się do starcia z Alexem Leapai (30-5-3, 24 KO). Amerykanin został za to ukarany, wyrzucony z obozu, a także usunięty z rozpiski gali.

KAMIL ŁASZCZYK: TRENING MEDIALNY PRZED GALĄ W ŚLESINIE

Dziś po godzinie 17:00 w malowniczo położonej Ślesinie pod Koninem odbył się trening medialny przed piątkową galą. Jednym z dwóch głównych bohaterów tego wydarzenia był Kamil Łaszczyk (16-0, 7 KO), który pojutrze skrzyżuje rękawice z Tuomo Eronenem (13-2, 5 KO) z Finlandii. Zobaczcie jak kilkadziesiąt godzin przed tym starciem prezentował się młody pięściarz stajni Global Boxing.WYNIKI GALI BOKSERSKIEJ W SIERADZU

Prawie pół tysiąca kibiców oglądało w miniony weekend w Sieradzu, Galę Bokserską, zorganizowaną przez klub Piast Sieradz. W ringu mogliśmy zobaczyć zawodników z 10 klubów regionu w całym przekroju kategorii - od młodzika do seniora.