Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-09

 

CHUDECKI: KAŻDY JEST DO POKONANIA

- Przede wszystkim te treningi umocniły mnie w przekonaniu, że każdy jest tylko człowiekiem i każdy jest do pokonania. Myślę, że to doświadczenie wzmocniło mnie psychicznie i może mi się to bardzo przydać w przyszłości, kiedy będę mierzył się z którymś z zawodników ze ścisłej czołówki - mówi Michał Chudecki w wywiadzie dla determination.pl.
AKTYWNA 'STARA RINGOWA GWARDIA'

Brać pięściarska trzyma formę i dowodem na to jest spotkanie w piątek 16 maja w restauracji Zawisza (główny pawilon, ul. Gdańska 163, Bydgoszcz). Odbędzie się tam uroczystość z okazji 20-lecia istnienia Pomorsko-Kujawskiego Klubu Seniora Boksu. Początek - godz. 17.00.


KHAN CHCE GUERRERO, PORTERA, MAIDANĘ, ALEXANDRA

W ostatnią sobotę na gali w Las Vegas po ponad rocznej przerwie kibicom zaprezentował się między linami Amir Khan (29-3, 19 KO). "King Khan" zaprezentował się dobrze pokonując jednogłośnie na punkty Luisa Collazo (35-6, 18 KO) zdobywając tym samym wakujący pas WBC Silver wagi półśredniej. Teraz 27-letni pięściarz celuje w największe nazwiska tej kategorii wagowej.KARAPETYAN vs RZĄDEK: CEREMONIA WAŻENIA

Podczas jutrzejszej gali w Brodnicy Sasun Karapetyan (6-1, 2 KO) zmierzy się z Filipem Rządkiem (2-4, 1 KO), który ostatnio u jednego z sędziów zdołał urwać jedną rundę samemu Rafałowi Jackiewiczowi. Oto jak dziś obaj prezentowali się podczas ceremonii ważenia.


HOPKINS: NAJPIERW NIECH STEVENSON ZAJMIE SIĘ FONFARĄ

Mistrz WBA i IBF w wadze półciężkiej Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) myśli już o unifikacyjnej walce z czempionem WBC Adonisem Stevensonem (23-1, 20 KO), do której ma dojść w drugiej połowie bieżącego roku. 49-latek pamięta jednak, że Kanadyjczyk musi się najpierw rozprawić 24 maja z Andrzejem Fonfarą (25-2, 15 KO) i podkreśla, że nie będzie to dla neigo spacerek.BOWE, RIDDICK: BIOGRAFIA DZIECKA BROOKLYNU

Riddick Lamont Bowe (43-1, 33 KO) na świat przyszedł 10 sierpnia 1967 roku na Nowym Jorku. Był dwunastym z trzynaściorga dzieci Dorothy Bowe. Mający sześć sióstr i sześcioro braci, bohater tego tekstu urodził się i dorastał w jednej z najbiedniejszych i najbardziej niebezpiecznych części Brooklynu - Brownsville.
ZAPOWIEDŹ. NOC BOKSU W BRODNICY

Kilka ciekawych walk będą mieli okazje zobaczyć kibice, którzy przyjdą do hali OSiR lub będą oglądać to galę w Brodnicy dzięki bezpośredniej transmisji w telewizji Polsat. Dla dwójki zawodników Andrzeja Gmitruka będzie to powrót między liny po punktowych porażkach.
WYNIKI WAŻENIA PRZED GALĄ W BRODNICY

Już jutro na gali w Brodnicy niepokonany Maciej Sulęcki (17-0, 3 KO) zmierzy się z Nicolasem Dioną (11-1, 1 KO) z Francji. Podczas ceremonii ważenia Polak zanotował 76,2 kg, natomiast przyjezdny rywal nie osiągnął wymaganego limitu wnosząc na wagę 76,5 kg. Francuz ma teraz kilka godzin na zbicie nadwagi. Stawką walki będzie tytuł międzynarodowego mistrza RP wagi super średniej. Transmisja z gali dostępna będzie na kanałach Polsat Sport oraz Polsat.WILDER: WAGA CIĘŻKA POWRÓCIŁA!

Gorąca atmosfera podczas finałowej konferencji prasowej przed walką Chrisa Arreoli (36-3, 31 KO) z Bermaneem Stiverneem (23-1-1, 20 KO) udzieliła się także Deontayowi Wilderowi (31-0, 31 KO). Amerykanin, obowiązkowy rywal zwycięzcy sobotniego pojedynku, był obecny na sali i po zakończeniu spotkania nie krył zadowolenia z buńczucznych komentarzy obu pięściarzy.