Archiwum wiadomości z dnia: 2022-11-23

 
CHISORA KPI Z WILDERA: ON CIĄGLE PŁACZE

- Dążyłem do walki z Wilderem, chciałem jej, usłyszałem jednak, że to nie ja jestem na ich radarze. Ostatecznie on spotkał się z Heleniusem - mówi Dereck Chisora (33-12, 23 KO), który 3 grudnia zaatakuje pas WBC wagi ciężkiej, choć wcześniej naciskał na potyczkę z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO).CHISORA: POKONAŁEM USYKA, MOŻECIE MI POSSAĆ

Dereck Chisora (33-12, 23 KO) nie zawodzi tych, którzy spodziewali się kontrowersyjnych wypowiedzi po tym, jak ogłoszono trzecią walkę Chisory z obecnym mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Tysonem Furym (32-0-1, 23 KO). Ten pojedynek czeka nas 3 grudnia w Londynie, tymczasem urodzony w Zimbabwe Brytyjczyk wciąż szokuje.
GROMDA 11: BEZ SENTYMENTÓW - BALBOA I GOAT ZNÓW POCZUJĄ KREW!

Takiego naparzania jak na GROMDZIE nie ma nigdzie indziej. Bartłomiej 'Balboa' Domalik i Łukasz 'Goat' Parobiec znają się i szanują, ale jak poczują krew, to żaden się nie zawaha brutalnie znokautować rywala! Już 2 grudnia wielkie wydarzenie, gala GROMDA 11! A na niej walka tych bijoków o wejście do wielkiego finału. Z lepszym spotka się Mateusz 'Don Diego' Kubiszyn.