Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-21

 
TRENER CRAWFORDA O WALKACH ZE SPENCE'EM I CHARLO

Mówi się, że trwają zaawansowane negocjacje w sprawie walki mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (38-0, 29 KO) z mistrzem IBF, WBC i WBA Errolem Spence'em Juniorem (28-0, 22 KO), do której ma dojść 19 listopada. Oto ostatnie spojrzenie Briana McIntyre'a - trenera, z którym współpracuje Crawford - na ten pojedynek.

WILDER O SWOIM MIEJSCU W GALERII SŁAW

Były mistrz świata WBC wagi ciężkiej, Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) zmierzy się 15 października w półfinale eliminatora WBC z Robertem Heleniusem (31-3, 20 KO). Potężnie bijący Amerykanin przekonuje, że jego osiągnięcia są już dziś wystarczające, by dać mu miejsce wśród najlepszych w historii.PROMOTOR FURY'EGO: JOSHUA MA CZAS DO KOŃCA TYGODNIA

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) zgodził się w zeszłym tygodniu na warunki mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (32-0-1, 23 KO). Walka Brytyjczyków ma się odbyć 3 grudnia w Cardiff. Współpromotor 'Króla Cyganów', Frank Warren twierdzi jednak, że czas na zawarcie ostatecznego porozumienia jest bardzo ograniczony.