MAYWEATHER JR I McGREGOR NEGOCJUJĄ PRZYSZŁOROCZNY REWANŻ

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zaryzykuje jeszcze raz i wystawi swój rekord na szalę? Bardzo możliwe.

Tydzień temu informowaliśmy Was, że "Piękniś" do końca roku ma stoczyć dwie walki pokazowe. Najpierw 25 września w Saitamie, gdzie jego rywalem będzie Mikuru Asakura, 30-letni gwiazdor MMA, popularny przede wszystkim w swojej ojczyźnie. W listopadzie były mistrz świata pięciu kategorii - wszystkich od super piórkowej aż po junior średnią, ma pokazać się w Dubaju. A tam czekać na niego będzie niejaki Deji - brat KSI. Ale Floyd negocjuje również w sprawie rewanżu z Conorem McGregorem (0-1), byłym mistrzem UFC dwóch kategorii. Panowie skrzyżowali już rękawice w sierpniu 2017 roku. Przez TKO w dziesiątej rundzie wygrał Mayweather i był to jego ostatni oficjalny występ bokserski. Następne walki były już walkami pokazowymi, które nie są zaliczane do oficjalnych rekordów.

McGregor chciałby, żeby była to normalna walka. Floyd wolałby zrobić z tego kolejną pokazówkę. Negocjacje w sprawie przyszłorocznej walki trwają i są na ukończeniu.

- Nie wiemy jeszcze, czy będzie to oficjalna walka, czy tylko pokazowa, co szczerze mówiąc bym wolał. Jedna i druga opcja wciąż wchodzą w grę. Nie chcę walk, w których mogę dostać lanie. Dlatego wchodzą w grę jacyś youtuberzy czy zawodnik pokroju McGregora, czyli ktoś, kto nie potrafi mocno uderzyć. Będę więc unikał konfrontacji, w których mógłbym zostać mocno zraniony, lecz na kogoś takiego jak Conor czy inni zawodnicy UFC jestem otwarty - nie ukrywa ponad 45-letni Mayweather Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bolos
Data: 21-09-2022 13:16:23 
Znowu naciąganie frajerów na kasę.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 21-09-2022 14:37:51 
Jeśli po tak bezpośrednim wyznaniu ktokolwiek zapłaci za oglądanie tej szopki, to już nie wiem, co musiałoby się stać, żeby ludzie zmądrzeli. Ale jakby się obaj klauni przerzucili na skoki narciarskie, albo do wody, z trampoliny na wysokości 7 metrów, to z przyjemnością zerknę :P
 Autor komentarza: Polakos
Data: 21-09-2022 18:01:31 
Rewanż to tylko w MMA żeby było fair.
 Autor komentarza: Scross
Data: 22-09-2022 01:04:53 
Conor ma kasę i lubi ćpać i chlać ale w sumie za 10 rund 40 baniek łatwy deal
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.