GALA DAZN KATIE TAYLOR vs KAREN CARBAJAL 29 PAŹDZIERNIKA W LONDYNIE

Królowa wagi lekkiej Katie Taylor (21-0, 6 KO) zmierzy się 29 października w Londynie z Argentynką Karen Elizabeth Carbajal (19-0, 2 KO) na gali transmitowanej przez platformę DAZN.

W swojej ostatniej, historycznej walce 36-letnia Irlandka Katie - uważana przez wielu za najlepszą zawodniczkę wszech czasów, w przeszłości m.in. pięciokrotna mistrzyni świata w boksie olimpijskim i mistrzyni olimpijska - pokonała w kwietniu tego roku niejednogłośnie na punkty inną wielką mistrzynię, Amandę Serrano.

Październikowa rywalka Taylor - 32-letnia Argentynka Carbajal - stoczyła wszystki swoje dotychczasowe pojedynki w Argentynie, nie ma na koncie naprawdę znaczących zwycięstw na światowym poziomie i jej wygrana z Irlandką byłaby ogromną sensacją.

Oprócz walki Taylor vs Carbajal 29 października zobaczymy również w stolicy Anglii m.in. pojedynki Jordan Gill vs Kiko Martinez (walka o pas mistrza Europy wagi piórkowej i eliminator IBF), Caoimhin Agyarko vs Peter Dobson (starcie niepokonanych w wadze junior średniej) i Johnny Fisher vs Alfonso Damiani (konfrontacja angielskiego prospekta wagi ciężkiej z włoskim rywalem).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 21-09-2022 20:53:47 
Chetnie bym zobaczyl rewanz z Serrano, pierwsza walka byla kapitalna. Po walce mowilo sie o rewanzu a teraz cos cisza, Amanda wraca w ta sobote na gali Joyce vs Parker. Oby doszlo do rewanzu.
 Autor komentarza: bison0516
Data: 22-09-2022 11:11:29 
Walki kobiet mają tę dobrą stronę, że jest czas na skorzystanie z toalety i zaparzenia sobie kawy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.