Archiwum wiadomości z dnia: 2022-09-19

 


MALIGNAGGI NADAL SCEPTYCZNY WOBEC SZANS CANELO Z BIWOŁEM

Były mistrz świata Paul Malignaggi spełnia się jako uznany ekspert. Od dawna prezentował sceptyczne podejście do szans Saula Alvareza (58-2-2, 39 KO) w konfrontacji z Dmitrijem Biwołem (20-1, 11 KO), co okazało się trafną diagnozą. W ostatnią sobotę Canelo wygrał z Giennadijem Gołowkinem, ale Malignaggi podtrzymuje swój sceptycyzm.JANUSZ PINDERA O POLSKIEJ KATEGORII CRUISER (I RÓŻAŃSKIM)

Janusz Pindera to zawsze miły i ciekawy rozmówca. Tym razem porozmawialiśmy o polskiej kategorii cruiser (90,7kg). A jest o czym, bo wkrótce Michał Cieślak, Mateusz Masternak i Krzysztof Włodarczyk stoczą ważne walki. Ale nie zabrakło również paru zdań o Łukaszu Różańskim (bridger - 101,6kg), który niedługo zaatakuje pas mistrzowski federacji WBC. Zapraszamy!

ZAPOWIEDŹ: 7 SEZON MGPM 2022 WIELICZKA

Ponad trzydzieści edycji Międzynarodowego Grand Prix Małopolski wydrążyło głębokie fundamenty dla rozwoju dyscypliny w regionie. Wracamy do dobrych tradycji polskiego boksu, do regularnych startów i sprawdzianów zawodników. Południe staje się podwaliną pięściarskiej Polski. Kolejna okazja już w Wieliczce. Zapraszamy - zgłoszenie zgodnie z informacją - jeszcze trwają.

HEARN: WILDER NIE WYGRA RUNDY Z USYKIEM

Aleksander Usyk (20-0, 13 KO) zaszedł za skórę Eddiego Hearna. Najpierw pokonał Derecka Chisorę, potem odebrał Anthony'emu Joshui mistrzowskie pasy, by znów go wypunktować w rewanżu. Teraz brytyjski promotor kręci nosem na jego potencjalną walkę z Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO).